Postępowanie zakończone 2026-07-03
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego podczas realizacji projektu: „Wykorzystanie energii odnawialnej w gminie Dąbie poprzez montaż instalacji fotowoltaicznych”
GMINA DĄBIE
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00309519
- Zamawiający
- GMINA DĄBIE
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ IZP.271.1.1.2026.docx
- Ogłoszenie IZP.271.1.1.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zal. 1-8 do SWZ.zip
- Projekt Załącznik nr 11 - PFU.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do PFU - Lista odbiorców końcowych.pdf
- Wzór umowy zał. nr 8 - Projekt umowy.docx
- Formularz zał. nr 2 - formularz ofertowy.docx
- Inny zał. nr 1 - OPZ.docx
- Inny zał. nr 3a - oświadczenie o spelnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny zał. nr 3b - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
- Inny zał. nr 3c - Oświadczenie o spełnieniu warunków (podmiot trzeci).docx
- Inny zał. nr 3d - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia (podmiot trzeci).docx
- Inny zał. nr 4 - zobowiązanie do oddania do dyspozycji niezbędnych zasobów.docx
- Inny zał. nr 5 - Oświadczenie o aktualności oświadczenia.doc
- Inny zał. nr 6 - Wykaz usług.docx
- Inny zał. nr 7 - wykaz osób.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP