Postępowanie zakończone 2026-06-26
„Place zabaw na terenach rekreacyjnych gminy Opalenica”, obejmujące dostawy, montaż urządzeń i wyposażenia (II).
Gmina Opalenica
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294200
- Zamawiający
- Gmina Opalenica
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-26
- Termin realizacji
- 60 dni od daty zawarcia umowy
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR 15 - zał. nr I SWZ 1 STWIORB Place Zabaw U.J..docx
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 11 Rys 1 Rozkład urządzeń Urbanowo.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 12 Strona tytułowa PAB Urbanowo.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 13 Strona tytułowa PZT Urbanowo.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 17 Rys 0 PZT Urbanowo.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 18 DOC060226 zaświadczenie Urbanowo.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 2 Strona tytułowa PAB Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 3 DOC150426 zaświadczenie Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 4 Strona tytułowa Załączniki Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 5 Rys 0 PZT Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 6 Rys 1 Rozkład urządzeń Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 8 Strona tytułowa PZT Jastrzębniki.pdf
- SWZ 15 - zał. nr I SWZ 9 Strona tytułowa PZT PAB Jastrzębniki.pdf
- Wzór umowy 15 - zał. nr III SWZ - projekt umowy - place zabaw.odt
- Ogłoszenie 15 - ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 15 - SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 1 SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 2a SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 2b SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 2 SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 3 SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr 4 SWZ.doc
- Inny 15 - zał. nr II SWZ część 1 - 1 kosztorys ślepy rekreacja Jastrzębniki.pdf
- Inny 15 - zał. nr II SWZ część 1 - 2 kosztorys ślepy rekreacja Jastrzębniki.ath
- Inny 15 - zał. nr II SWZ część 2 - 1 Kosztorys ślepy plac zabaw Urbanowo.pdf
- Inny 15 - zał. nr II SWZ część 2 - 2 Kosztorys ślepy plac zabaw Urbanowo.ath
- Inny 15 - zał. nr I SWZ 10 2. Opis PZT i PAB Projekt placu zabaw Jastrzębniki.pdf
- Inny 15 - zał. nr I SWZ 14 Strona tytułowa Załączniki Urbanowo.pdf
- Inny 15 - zał. nr I SWZ 15 2. Opis PZT i PAB Projekt placu zabaw Urbanowo.pdf
- Inny 15 - zał. nr I SWZ 16 MDCP Urbanowo.jpg
- Inny 15 - zał. nr I SWZ 7 MDCP Jastrzębniki.jpg
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Opalenica
- Przebudowa zdegradowanego stawu retencyjnego w miejscowości Jastrzębniki jako element lokalnej infrastruktury błękitno-zielonej
- Budowa i przebudowa chodników w gminie Opalenica (3 części)
- Modernizacja sali wiejskiej w miejscowości Terespotockie.
- Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Porażynie w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
- Przebudowa budynku, zmiana sposobu użytkowania na budynek mieszkalny wielorodzinny wraz z infrastrukturą techniczną przy ul. 5 Stycznia w Opalenicy (II)