WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-23

Przebudowa budynku Świetlicy wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się w zespole budynków Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej, na dz. nr ewid. 1065 i 1067/2 obr. Białośliwie

Powiat Pilski

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00323348
Zamawiający
Powiat Pilski
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-23
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-03

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 - Formularz OFERTA.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie.docx
  • Inny Załącznik nr 3.zip
  • Inny Załącznik nr 5 - Wykaz osób.docx
  • Przedmiar Załącznik nr 3/10_Świetlica STWIORB_Przedm/Przedmiar bud Przebudowa budynku Świetlicy wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się w zespole budynków 17.06. 20~1.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 3/10_Świetlica STWIORB_Przedm/STWIORB BUDYNEK ŚWIETLICY.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/10_Świetlica STWIORB_Przedm/KO bez cen Przebudowa budynku Świetlicy wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się w zespole budynków 17.06. 2026 r.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/10_Świetlica STWIORB_Przedm/STWIORB PZT ANEKS.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/10_Świetlica STWIORB_Przedm/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 3/1_PZT_Świetlica_XII_2024/1_PZT_Świetlica_XII_2024 OPIS TEKST.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/1_PZT_Świetlica_XII_2024/PZT01_ Białośliwie świetlica.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/1_PZT_Świetlica_XII_2024/PZT02_DETAL POCHYLNI.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/1_PZT_Świetlica_XII_2024/PZT03_PRZEKRÓJ P1.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/1_PZT_Świetlica_XII_2024/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/2_PAB_Świetlica_XII_2024 TEKST OPIS.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A01_RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A02_RZUT DACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A03_PRZEKRÓJ A-A, B-B.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A04_ELEWACJA PÓŁNOCNA, WSCHODNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A05_ELEWACJA POŁUDNIOWA, ZACHODNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A06_OKNO ISTNIEJĄCE ORAZ PROJEKTOWANE.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A07_FORMA ODTWORZENIA DRZWI WEJŚCIOWYCH.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/A08_PRZEGRODY BUDOWLANE.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I01_RZUT PRZYZIEMIA - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I02_RZUT DACHU - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I03_PRZEKRÓJ - INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I04_ELEWACJA PÓŁNOCNA, WSCHODNIA- INWETARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I05_ELEWACJA POŁUDNIOWA, ZACHODNIA- INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I06_FORMA ISTNIEJĄCEGO OKNA- INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/I07_FORMA ISTNIEJĄCYCH DRZWI- INWENTARYZACJA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/2_PAB_Świetlica_XII_2024/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 3/3_ZALACZNIKI_Świetlica_XII_2024/3_ZALACZNIKI_Świetlica_XII_2024 SKAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024 OPIS TEKST.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A01_RZUT PRZYZIEMIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A02_RZUT DACHU.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A03_PRZEKRÓJ A-A, B-B.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A04_ELEWACJA PÓŁNOCNA, WSCHODNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A05_ELEWACJA POŁUDNIOWA, ZACHODNIA.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A06_OKNO ISTNIEJĄCE ORAZ PROJEKTOWANE.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A07_FORMA ODTWORZENIA DRZWI WEJŚCIOWYCH.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A08_PRZEGRODY BUDOWLANE.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A09_RZUT SUFITU.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A10_RZUT POSADZKI ORAZ OBRÓBKA ŚCIAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A11_ZESTAWIENIE STOLARKI DRZWIOWEJ.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/4_PT_ARCHI_Świetlica_XII_2024/A12_ZESTAWIENIE STOLARKI OKIENNEJ.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/01 PZT PRZYŁĄCZA SAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/02 instalacje kan. sanit..pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/03 instalacje wody.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/04 PROFILE PRZYLACZA WODY.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/05 PROFILE PRZYLACZA K.S.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024/5_PT_INSTAL_SANIT_Świetlica_XII_2024 OPIS TEKST.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024 TEKST OPIS.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E01 PZT.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E02 Rzut przyziemia - instalacja oświetlenia.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E03 Rzut przyziemia - instalacja odbiorcza.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E04 Rzut dachu - instalacja odgromowa.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E05 Szafka SWG.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/6_PT_INSTAL_EE_Świetlica_XII_2024/Rys E06 Tablica RG.Ś.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/7_ANEKS_PZT_Świetlica_IX_2025/7_ANEKS_PZT_Świetlica_IX_2025 TEKST OPIS.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/7_ANEKS_PZT_Świetlica_IX_2025/Białośliwie Świetlica PZT DO ANEKSU POWIAT.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/7_ANEKS_PZT_Świetlica_IX_2025/pochylnia PZT02 ANEKS.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/8_ANEKS_ZALACZNIKI_Świetlica_IX_2025/8_ANEKS_ZALACZNIKI_Świetlica_IX_2025 SKAN.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/8_ANEKS_ZALACZNIKI_Świetlica_IX_2025/Thumbs.db
  • Inny Załącznik nr 3/9_ANEKS_PT_INSTAL_EE_Świetlica_IX_2025/9_ANEKS_PT_INSTAL_EE_Świetlica_IX_2025 -OPIS TEKST.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/9_ANEKS_PT_INSTAL_EE_Świetlica_IX_2025/E1 aneks PZT ELEKTRYKA POWIAT.pdf
  • Inny Załącznik nr 3/9_ANEKS_PT_INSTAL_EE_Świetlica_IX_2025/Thumbs.db

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Powiat Pilski