Postępowanie zakończone 2026-08-03
Przebudowa dojazdu pożarowego – drogi leśnej o nr DL22 i DL25 w Leśnictwie Brodniczka
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Konstantynowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336753
- Zamawiający
- Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Konstantynowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar SA.270.1.2026_Przedmiar robót_.zip
- Projekt SA.270.1.2026_1_ Projekt budowlany i SSTiOR.zip
- SWZ SA.270.1.2026.SWZ.pdf SWZ (1).pdf
- Wzór umowy SA.270.1.2026 _11_ Projekt umowy.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SA.270.1.2026_10_Wykaz osób.doc
- Inny SA.270.1.2026_3_Oswiadczenie wykonawcy o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny SA.270.1.2026_4_Oswiadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby o spelnianiu warunkow udzialu w postepowaniu oraz braku podstaw do wykluczenia.doc
- Inny SA.270.1.2026_5_ zob.podm.trzec.docx
- Inny SA.270.1.2026_6_ośw. w spr. gr. kapitałowej.docx
- Inny SA.270.1.2026_7_ośw. o aktualności informacji.docx
- Inny SA.270.1.2026_8_wykaz robót budowlanych.docx
- Inny SA.270.1.2026_9_wykaz urządzeń.docx
- Przedmiar Przedmiar Robót.pdf
- Inny Wyliczenie - RMS.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-00.00.00 Wymagania ogółne.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-01.01.01 Wyznaczenie trasy i punktów wys..pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-01.02.02 Zdjęcie warstwy humusu.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-02.00.00 Roboty ziemne-wymagania ogólne.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-02.01.01 Roboty ziemne wykopy.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-02.03.01 Roboty ziemne-nasypy.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-04.01.01 Wykonanie koryta.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-04.02.02 W-wa mrozochronna.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-04.04.00 Podb. z kruszyw-wymagania ogólne.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-04.04.02 Podb.z kruszywa łam. stabiliz. mech..pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-05.02.01 Nawierzchnia z kruszywa łamanego.pdf
- STWiOR SSTWiOR/D-06.01.01 Umocnienie pow. skarp, rowów i ścieków.pdf
- Inny Projekt Budowlany/PAB.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Plan orientacyjny.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Plan sytuacyjny 2a akt.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Plan sytuacyjny 2b akt.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Plan sytuacyjny 2c akt.pdf
- Inny Projekt Budowlany/przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Przekrój normalny DL22 i DL 25 (1).pdf
- Inny Projekt Budowlany/Przekrój podłużny 3a.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Przekrój podłużny 3b.pdf
- Inny Projekt Budowlany/Przekrój podłużny 3c.pdf
- Inny SSTWiOR/Strona tytułowa.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP