Postępowanie zakończone 2026-07-02
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Rusiborek
Gmina Dominowo
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00293301
- Zamawiający
- Gmina Dominowo
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-16
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. 2_dokumantacja projektowa, kosztorys ślepy, STWiORB.zip
- SWZ SWZ_05_TP_Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Rusiborek-sig.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zal do SWZ.zip
- Wzór umowy Zał. 7_PPU.pdf
- Formularz Zał. 1_formularz oferty.docx
- Inny Zał. 1a do formularza oferty.doc
- Inny Zał. 3_wykaz robót budowlanych.doc
- Inny Zał. 4_wykaz osób.doc
- Inny Zał. 5a_oświadczenie Wykonawcy - art. 125 ust. 1.doc
- Inny Zał. 5b_oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby - art. 125 ust. 5.doc
- Inny Zał. 6_oświadczenie dla wykonawców wspólnie ubiegających.doc
- Przedmiar ŚLEPY KOSZTORYS RUSIBOREK.pdf
- Projekt Opis Techniczny PBW i BIOZ RUSIBOREK.pdf
- STWiOR D-00.00.00. Wymagania ogólne.pdf
- STWiOR D-01.01.01. Odtworzenie trasy.pdf
- STWiOR D-01.02.01 Usunięcie krzaków.pdf
- STWiOR D-02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem.pdf
- STWiOR D-04.04.02 Podbudowa z kruszyw łamanych.pdf
- STWiOR D-05.03.05 Nawierzchnia z mieszanki AC 11S 50-70.pdf
- Inny Plan orientacyny PBW Rusiborek.pdf
- Inny Przekrój normalny PBW Rusiborek.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Dominowo
- Termomodernizacja świetlicy wiejskiej wraz z modernizacją istniejących źródeł światła w ramach zadania „Zmiana sposobu użytkowania budynku handlowo-usługowego na świetlicę w m. Rusibórz” nr 2
- Termomodernizacja świetlicy wiejskiej wraz z modernizacją istniejących źródeł światła w ramach zadania „Zmiana sposobu użytkowania budynku handlowo-usługowego na świetlicę w m. Rusibórz”