Postępowanie zakończone 2026-05-28
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Dąbroszyn
Gmina Rychwał
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00242702
- Zamawiający
- Gmina Rychwał
- Główny kod CPV
- 45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-05-28
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-13
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ G.271.10.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA - Dąbroszyn.pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu BZP 2026 05 13.pdf
- Inny 2026 05 28 informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Dabroszyn_PDF — dokumentacja techniczna.zip
- Inny G.271.10.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA - Dąbroszyn.doc
- Przedmiar PRZEDMIAR/Kosztorys_Ofertowy_Dabroszyn.pdf
- Przedmiar PRZEDMIAR/Przedmiar_Robot_Dabroszyn.pdf
- Projekt PROJ_BUD/Projekt_budowlany_Dabroszyn_PZT_PAB.pdf
- STWiOR SST/SST D000000 Ogólna.pdf
- STWiOR SST/SST D010101 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- STWiOR SST/SST D010202 Zdjęcie warstwy ziemi urodzajnej.pdf
- STWiOR SST/SST D010204 Rozbiórka elem dróg.pdf
- STWiOR SST/SST D010304 Zabezpieczenie kabli.pdf
- STWiOR SST/SST D020001 Rob ziemne wymagania ogólne.pdf
- STWiOR SST/SST D020101 Roboty ziemne Wykopy.pdf
- STWiOR SST/SST D030101 Przepusty po koroną drogi.pdf
- STWiOR SST/SST D030103 Czyszczenie urządzeń odwadniających-Przepusty.pdf
- STWiOR SST/SST D030201a Regulacja pionowa studzienek.pdf
- STWiOR SST/SST D040101 Koryto z profilow i zagęsz.pdf
- STWiOR SST/SST D040201 Warstwa odsączajaca i odcinająca.pdf
- STWiOR SST/SST D040301 Oczyszczenie i skropienie podł.pdf
- STWiOR SST/SST D040404 Podb z tłucznia kam.pdf
- STWiOR SST/SST D040804 Wyrównanie podbudowy tłuczniem.pdf
- STWiOR SST/SST D050305a Nawierzchnia z bet asf_warstwa ścieralna.pdf
- STWiOR SST/SST D060101 Umocnienie powierzchniowe skarp.pdf
- STWiOR SST/SST D060201 Przepusty pod zjazdami.pdf
- STWiOR SST/SST D060301a Utwardzenie poboczy.pdf
- STWiOR SST/SST D060301 Ścinanie poboczy-tereny zielone.pdf
- STWiOR SST/SST D060401 Rowy.pdf
- STWiOR SST/SST D070101 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR SST/SST D070201 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR SST/str tyt SST_Dabroszyn.pdf
- Inny DOK_FORMALNE/Energa_uzgodnienie-mapa.pdf
- Inny DOK_FORMALNE/Energa_uzgodnienie_pismo.pdf
- Inny DOK_FORMALNE/TTDSILU-2602210003-KU_uzgodnienie.pdf
- Inny DOK_FORMALNE/ZDP-NDM-4101-01-2026_Dąbroszyn_Cichocki_uzg.pdf
- Inny PROJ_POR/Dabroszyn_PSOR_opis.pdf
- Inny PROJ_POR/Dabroszyn_PSOR.pdf
- Inny PROJ_POR/Dabroszyn_PSOR_zatw_Starosta.pdf
- Inny PROJ_TECH/Projekt_Techniczny_Dabroszyn_PT.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP