Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Przebudowa drogi nr 5328P w miejscowości Uciechów na odc. dł. ok. 1500 m
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00401755
- Zamawiający
- POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Uciechów, pow. ostrowski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 2. SWZ.docx
- Ogłoszenie 1. OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny 3. ZAŁĄCZNIKI DO SWZ - od nr 1 do nr 8.zip
- Inny 4. DOKUMENTACJA TECHNICZNA.zip
- Przedmiar Zał. nr 2 do SWZ - KOSZTORYS OFERTOWY.docx
- Wzór umowy Zał. nr 8 do SWZ - PROJEKT UMOWY.docx
- Formularz Zał. nr 1 do SWZ - FORMULARZ OFERTOWY.docx
- Inny Zał. nr 3 do SWZ - OŚWIADCZENIE DOT. WYKLUCZENIA I SPEŁNIANIA WARUNKÓW UDZIAŁU.docx
- Inny Zał. nr 4 do SWZ - OŚWIADCZENIE O ZATRUDNIENIU NA UMOWĘ O PRACĘ.docx
- Inny Zał. nr 5 do SWZ - ZOBOWIĄZANIE PODMIOTU UDOSTĘPNIAJĄCEGO ZASOBY.docx
- Inny Zał. nr 6 do SWZ - OŚWIADCZENIE PODMIOTÓW WSPÓLNIE UBIEGAJACYCH SIĘ O ZAMÓWIENIE.docx
- Inny Zał. nr 7 do SWZ - WYKAZ ROBÓT BUDOWLANYCH.docx
- Projekt POR/11-Opis-POR.pdf
- Projekt Projekt budowlany/10-Załączniki-PB.pdf
- Projekt Projekt budowlany/8-Opis PA-B.pdf
- Projekt Projekt techniczny/7-Opis-PZT.pdf
- Projekt Projekt techniczny/plan-2026 Arkusz2.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ORANGE TTDSILU-JS.215-739-23/739.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ORANGE TTDSILU-JS.215-739-23/739-załącznik1.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ORANGE TTDSILU-JS.215-739-23/739-załącznik2.pdf
- Projekt UZGODNIENIA/ORANGE TTDSILU-JS.215-739-23/739-załącznik3.pdf
- STWiOR SST.pdf
- Inny POR/12-2-Plan-POR.pdf
- Inny Projekt budowlany/1_Plan orientacyjny.pdf
- Inny Projekt techniczny/3_PROFIL.pdf
- Inny Projekt techniczny/4_przekroje poprzeczne.pdf
- Inny Projekt techniczny/5_przekroje normalne.pdf
- Inny Projekt techniczny/6_szczególy konstrukcyjne.pdf
- Inny UZGODNIENIA/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD.pdf
- Inny UZGODNIENIA/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD/legenda2-3.pdf
- Inny UZGODNIENIA/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD/plan2-1-skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD/plan2-2-skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/EOP-KD-4-2023-01-01736-MD/plan2-3-skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/OZK-52-02-2023/OZK-52-02-2023.pdf
- Inny UZGODNIENIA/OZK-52-02-2023/plan2-1 (1).pdf
- Inny UZGODNIENIA/OZK-52-02-2023/plan2-2 (1).pdf
- Inny UZGODNIENIA/OZK-52-02-2023/plan2-3 (1).pdf
- Inny UZGODNIENIA/PSG.PO.ZMSM.763.5000.113150.23/plan2-1skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/PSG.PO.ZMSM.763.5000.113150.23/plan2-2skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/PSG.PO.ZMSM.763.5000.113150.23/plan2-3skompresowany.pdf
- Inny UZGODNIENIA/PSG.PO.ZMSM.763.5000.113150.23/PSG.PO.ZMSM.763.5000.113150.23.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, ogłoszenie, przedmiar, wzór umowy, formularz oferty, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP