WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-18

„Przebudowa i rozbudowa oraz zmiana sposobu użytkowania budynku zamieszkania zbiorowego (Dom Dziecka) na budynek użyteczności publicznej (Urząd Miasta, Centrum Usług Społecznych, Świetlica Środ."

Gmina Trzemeszno

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00371824
Zamawiający
Gmina Trzemeszno
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Trzemeszno
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
20 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-18
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-31

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r.zip
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r.zip
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r.zip
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Rozwiązania równoważne.pdf
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 31.07.2026 r..pdf
  • Inny ZACZNI~2.PDF
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8.zip
  • Inny Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26.zip
  • SWZ Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 1 do SWZ.doc
  • Wzór umowy Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 2 - Karta gwarancyjna do umowy.doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 2 do SWZ.doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 3 do SWZ .doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 4 do SWZ -Zobowiaz. innych pod. .doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 5 do SWZ .doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 6 do SWZ.doc
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 7 - Opis przedmiotu zamówienia..pdf
  • Inny Załączniki od nr 1 do nr 8/Załącznik nr 8 do SWZ - Wzór umowy.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/456_PZT 12 ZAMIENNY.dwg
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/456_PZT 12 ZAMIENNY.txt
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/OPIS/ZAMIENNY PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI.docx
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/PZT.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/PDF/ZAMIENNY PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA DZIAŁKI.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/OPIS/ZAMIENNY OPIS ARCHITEKTONICZNO- BUDOWLANY.docx
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A07.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A08.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A09.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A10.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A15.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A16.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A17.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A18.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A19.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A20.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A21.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A22.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A23.pdf
  • Projekt Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/ZAMIENNY OPIS ARCHITEKTONICZNO- BUDOWLANY.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/MAPA DO CELÓW PROJEKTOWYCH\Mapa_Wyszynskiego.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/mapa\Mapa_Ganina.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/PlotCfgs\DWG To PDF.pc3
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_01_PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU/DWG/PlotCfgs\monochrome.ctb
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/DWG/456_PT 25 ZMIANY ETAP II (A).dwg
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A11.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A12.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A13.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_02_PROJEKT ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANY/PDF/A14.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/01_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/02_MPZP/Uchwała Dom Dziecka ostateczna.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/03_WARUNKI GAZ/warunki gazowe.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/04_BADANIA GRUNTU/@OG Trzemeszno Wyszyńskiego.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/05_WARUNKI WODA/456_remondis mozliwosc dostepu do sieci.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/05_WARUNKI WODA/456_warunki woda.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/06_WARUNKI ENEA/warunki ENEA.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/07_LOKALIZACJA HYDRANTÓW/456_lokalizacja hydrantow.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/08_PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERETYCZNA/20240617 Trzemeszno - UM-Analiza środowiskowo-ekonomiczna.docx
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/08_PROJEKTOWANA CHARAKTERYSTYKA ENERETYCZNA/20240617 Trzemeszno - UM-Certyfikat.docx
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/09_UZGODNIENIE KONSERWATOR/456_uzgodnienie konserwator 16.05.24.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/10_UZGODNIENIE WODY POLSKIE/456_uzgodnienie melioracji.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/11_UZGODNIENIE PZD/Zgoda PZD na rozbiórkę schodów i wykonanie dojścia dla inwestycji.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/12_POSTANOWIENIA ODSTĘPSTWA POŻ/postanowienia trzemeszno wksp.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/13_UZGODNIENIE WYSOKOŚĆ/13_WPWIS Uzgodnienie odstępstwa wysokości.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/14_WARUNKI PRZYŁĄCZENIA DO SIECI KANALIZACJI DESZCZOWEJ/Warunki przyłączenia do sieci kanalizacji deszczowej.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 - Projekt Budowlany z dnia 1.04.2026 r/01_PROJEKT BUDOWLANY/01_03_ZAŁĄCZNIKI PROJEKTU BUDOWLANEGO/15_SIEĆ CIEPŁOWNICZA/Uzgodnienie w zakresie możliwości przyłączenia do sieci ciepłowniczej.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26/STWIORy/01_OGÓLNOBUDOWLANY/STWiOR/PDF/TRZEMESZNO UM II ETAP STWiOR.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26/STWIORy/02_INS. SANITARNE/STWiOR/DOC/STWiOR - IS.doc
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26/STWIORy/02_INS. SANITARNE/STWiOR/PDF/STWiOR - IS.pdf
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26/STWIORy/03_INS. ELEKTRYCZNE/STWiOR/DOC/STWiORB.docx
  • STWiOR Załącznik nr 10 - Szczegółowa Specyfikacja Technicza z dnia 1.04.26/STWIORy/03_INS. ELEKTRYCZNE/STWiOR/PDF/STWiORB.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/ATH-s/BUDYNEK TRZEMESZNO. INSTALACJE SANITARNE ETAPII PRZEDMIAR.ATH
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/BUDYNEK UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ETAP 2 - elektryka przedmiar.ATH
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/BUDYNEK UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ETAP 2 - elektryka przedmiar.pdf
  • Przedmiar Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/PDF-s/BUDYNEK TRZEMESZNO. INSTALACJE SANITARNE ETAPII PRZEDMIAR.pdf
  • Projekt Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/TRZEMESZNO UM PR etap II aktualizacja 26 (1).pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/BUDYNEK UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ETAP 2 - elektryka ofertowt.pdf
  • Inny Załącznik nr 11 - Przedmiar robót z dnia 30.07.2026 r/BUDYNEK UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ ETAP 2 - elektryka ofertowy.ATH
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/DOC/ETAP II_PT OPIS ARCHITEKTURA.docx
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A01a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A01m.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A01p.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02m.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02p.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03m.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03p.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A04a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A04m.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A04p.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A05a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A07a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A07.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A08a.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A08.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A09.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A10.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A15.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A16.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A17.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A18.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A19.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A20.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A21.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A22.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A23.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A24.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A25.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A26.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A27.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A28.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A29.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A30.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A31.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A32.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A33.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A34.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/ETAP II_PT OPIS ARCHITEKTURA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/DOC/PROJEKT TECHNICZNY KONSTRUKCJA.docx
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/PDF/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr parteru K-03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/PDF/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr piętra K-04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/PDF/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr wsporcza agregatu K-05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/PDF/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr wsporcza agregatu K-06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/PDF/PROJEKT TECHNICZNY KONSTRUKCJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/DOC/opis_PT etap II.docx
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/CO_01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/CO_02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/CO_03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/CO_04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/CO_05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/opis_PT etap II.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V05.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V06.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/V07.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/WK01.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/WK02.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/WK03.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/PDF/WK04.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DOC/PROJEK TECHNICZNY.DOCX
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-10 SCHEMAT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-11 - SCHEMATY ROZDZIELNIC.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-12 - SCHEMATY ROZDZIELNIC.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-13 - SCHEMATY ROZDZIELNIC.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-14 - SCHEMATY ROZDZIELNIC.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-15 SCHEMAT IDEKOWY OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-16 SCHEMAT BLOKOWY SYSTEMU ODDYMIANIA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-17 SCHEMAT SYSTEMU SYGNALIZACJI POŻARU.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-1 OŚWIETLENIE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-2 OŚWIETLENIE.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-3 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-4 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-5 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-6 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-7 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-8 PLAN INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/E-9 PLAN INSTALACJI ODGROMOWEJ.pdf
  • Projekt Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/PDF/PROJEK TECHNICZNY.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/DWG/456_PT WSPÓLNY.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02m_(1).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A02m_.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03m_(1).pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A03m_.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A04m_.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A11e.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A11.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A12e.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A12.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A13e.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A13.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A14e.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_01_ARCHITEKTURA/PDF/A14.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/DWG/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr parteu.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/DWG/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr piętra.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_02_KONSTRUKCJA/DWG/ETAP 2 Trzemeszno Urzad 09122025 konstr wsporcza agregatu.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/DWG/CO, GAZ.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/DWG/wentylacja i klimatyzacja.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_03_INSTALACJE SANITARNE/DWG/woda i kanalizacja.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-10 SCHEMAT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-11.....E-14 - SCHEMATY ROZDZIELNIC.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-15 SCHEMAT IDEKOWY OKABLOWANIA STRUKTURALNEGO.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-16 SCHEMAT BLOKOWY SYSTEMU ODDYMIANIA.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-17 SCHEMAT SYSTEMU SYGNALIZACJI POŻARU.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-1_E-2 OŚWIETLENIE.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-3.....E-7 ELEKTRYKA I TELEKOMUNIKACJA.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-8 PLAN INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/02_04_INSTALACJE ELEKTRYCZNE/DWG/E-9 PLAN INSTALACJI ODGROMOWEJ.dwg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/OŚWIADCZENIA O SPORZĄDZENIU PROJEKTU TECHNICZNEGO/J.Michalak_oświadczenie projektanta.jpg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/OŚWIADCZENIA O SPORZĄDZENIU PROJEKTU TECHNICZNEGO/J.Rutkowski_oświadczenie sprawdzającego.jpg
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/OŚWIADCZENIA O SPORZĄDZENIU PROJEKTU TECHNICZNEGO/M.Kozłowski_oświadczenie sprawdzającego.pdf
  • Inny Załącznik nr 12 - Projekt techniczny z dnia 1.04.2026 r/OŚWIADCZENIA O SPORZĄDZENIU PROJEKTU TECHNICZNEGO/S.Rozemberg_oświadczenie projektanta.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 20 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP