Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-09
„PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA SIEDZIBY NADLEŚNICTWA SIERAKÓW – BUDYNEK A”
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sieraków
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00406077
- Zamawiający
- Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Sieraków
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Bucharzewo, pow. międzychodzki, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 12 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie SA.270.1.2.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Informacja o wysokości środków.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 SWZ i załączniki.zip
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A.zip
- SWZ SWZ i załączniki/SWZ.docx
- Wzór umowy SWZ i załączniki/Zal. nr 1 do umowy - karta gwarancyjna.docx
- Formularz SWZ i załączniki/Zał. nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.doc
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 3 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy.doc
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 4 do SWZ - zob.podm.trzec.docx
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 5 do SWZ - ośw. w spr. gr. kapitał.docx
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 6 do SWZ - oświadczenie Wykonawcy o akt. informacji.docx
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 7 do SWZ - wykaz usług.docx
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 8 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny SWZ i załączniki/Zał. nr 9 do SWZ - wzór umowy.doc
- Przedmiar SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/KOSZTORYS/Kosztorys całościowy/Nadleśnictwo przedmiar robót.pdf
- Przedmiar SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/KOSZTORYS/Kosztorys_sanitarny/Kosztorys Ślepy_ 130-00-000.pdf
- Przedmiar SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/KOSZTORYS/Kosztorys_sanitarny/Przedmiar_ 130-00-000.pdf
- Przedmiar SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/KOSZTORYS/Przedmiar robót 07 2026 elektryczny.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/AUDYT/Audyt_Nadleśnictwo_Sieraków.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/DECYZJE/Bucharzewo_budynek_Nadleśnictwa_termomodernizcja_i_przebudowa_uzgodnienie_pb.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_00_PLAN SYTUACYJNY_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/OPINIA/Ocena techniczna budynku administracyjnego.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_00_PLAN SYTUACYJNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_01_RZUT_PIWNICY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_02_RZUT PARTERU_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_03_RZUT PIĘTTRA_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/z numeracją_opis_budowlany-2.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_01_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_02_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_03_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/z numeracją_OPIS_techniczny_MNIEJSZE_KOSZTY.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Opis wykonawczy .pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E2.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E4.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/strona_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLESÌNICWO A4 TYTUÅOWA PAB (1).pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/1_opis.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/3_1 Oświadczenie.pdf
- Projekt SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/STWOiR/STWOIR.pdf
- Instrukcja SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/AUDYT/Instrukcja montażu scian Polska.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/AUDYT/Eurothane_G_(PL)_pl-pl_2026 (1).pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/DECYZJE/SC284e26072316420.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/ELEKTRYK/Rys E5.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/ELEKTRYK/Unknown.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_01_PARTER_I_PIWNICA_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_02_PIĘTRO_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_03_PODDASZE_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_04_DACH_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_05_PRZEKRÓJ A-A_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_06_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_07_ELEWACJE_1_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/INWENTARYZACJA/IN_08_ELEWACJE_2_INWENTARYZACJA_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_04_RZUT PODDASZA_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_05_RZUT DACHU_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_06_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_07_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_08_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_09_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_10_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_11_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_12_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_13_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT BUDOWLANY/PDF_BUDOWLANY/A_14_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_00_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_04_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_05_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_06_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_07_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_08_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_09_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_10_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_11_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_12_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_13_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_14_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_15_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ARCHITEKTURA/PDF/A_16_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLEŚNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E1.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E3.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E5.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/ELEKTRYKA/Rys E6.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_01 Instalacja wod_kan. Rzut parteru..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_02 Instalacja wod_kan. Rzut piętra..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_03 Instalacja wod_kan. Rzut poddasza..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_04 Instalacja c.o. Rzut parteru..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_05 Instalacja c.o. Rzut piÄtra..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_06 Instalacja wentylacji. Rzut parteru i piwnicy..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_07 Instalacja wentylacji. Rzut piętra..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/2_Rys/S_08 Instalacja wentylacji. Rzut poddasza..pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/3_2 Upr i zaś.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/PROJEKT TECHNICZNY/SANITARNY/PDF/3_3 Zestawienie.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/REKUPERACJA/REKUPERACJA_A05__TECHNICZNY_PROJEKT_NADLES╠üNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/REKUPERACJA/REKUPERACJA_A_08_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLES╠üNICWO.pdf
- Inny SA.270.1.2.2026 Zał. nr 2 do SWZ - Projekt - PRZEBUDOWA I TERMOMODERNIZACJA- BUDYNEK A/REKUPERACJA/REKUPERACJA_A_09_TECHNICZNY_PROJEKT_NADLES╠üNICWO.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 12 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, instrukcję.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 6 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP