Postępowanie zakończone 2026-07-31
Przebudowa kolektora sanitarnego DN600
Miasto Konin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00336808
- Zamawiający
- Miasto Konin
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-10
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_Przebudowa kolektora_amfiteatr.docx
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ_Projekt umowy.docx
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ_Formularz oferty.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu_2026_BZP 00336808_01.pdf
- Inny Załączniki do OPZ.zip
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ_ Zestawienie kosztów zadania.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ_Oferty wspólne.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ_Podstawy wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 5 do SWZ_Warunki udziału.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ_Oświadczenie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ_OPZ.docx
- Przedmiar Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/B_Przedmiar/B_Przedmiar_robot_kolekor_Dn600.ath
- Przedmiar Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/B_Przedmiar/B_Przedmiar_robot_kolekor_Dn600.pdf
- Projekt Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/Projekt_wykonawczy.pdf
- STWiOR Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/D_Amfiteatr Konin_KOLEKTOR_Dn600_STWiORB_2026.07.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Tabela równoważności.docx
- Inny Załączniki do OPZ/Thumbs.db
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 1 do zlecenia/2022-12-23 decyzja pozwolenie na budowe.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 1 do zlecenia/Decyzja przeniesiona Amfiteatr.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/2022-08-29 warunki plan sytuacyjny.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/2022-08-29 warunki szkic geodezyjny.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/2022-08-29 warunki tresc.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/2022-08-29 warunki zał nr 1 studnia wodomierzowa.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/22.089_PB_PT_Amfiteatr Konin_sieć_uzgodnienie.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/A_Projekt Warunki uzgodnienia/22.089_PB_PT_Amfiteatr Konin_sieć_uzgodnienie_załącznik.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/01. Strona tytułowa.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/02. Część tekstowa.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Decyzja zatwierdzająca DGI.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 10. Analiza stateczności w przekrojach obliczeniowych.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 11. Decyzja zatwierdzająca projekt robót.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.1. Mapa zasadnicza z PZT.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.2. Mapa sytuacyjno-wysokościowa.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.3. Mapa zalegania pierwszego poziomu zwierciadła wód gruntowych w m n.p.m..pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.4. Mapa spągu gruntów antropogenicznych w m n.p.m wraz z ich miążśzością.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.5. Mapa przepuszczalności gruntów.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.6. Mapa warunków budowlanych.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.7. Mapa głębokości podłoża nośnego [m n.p.m.].pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.8.1. Mapa topograficzna.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.8.2. Objaśnienia znaków i skrótów do mapy topograficznej.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.8.3. Mapa topograficzna całość.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 1.9. Mapa obszarów zagrożonych podtopieniami.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 2. Karty otworów.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 3. Przekroje geol-inżynierskie.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 4. Wykresy sondowań statycznych CPTU.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 5. Parametry geotechniczne.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 6. Tabela parametrów geotechnicznych.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 7. Objaśnienia symboli i skrótów.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 8. Protokoły badania gruntu - analiza sitowa.pdf
- Inny Załączniki do OPZ/Załącznik nr 2 do zlecenia/C_Dokumentacja geologiczno-inżynierska/Zał. 9. Tabela wyników badań wilgotności gruntów.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Miasto Konin
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad instalacją systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Miasta Konina
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad instalacją systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Miasta Konina
- Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: "Modernizacja Synagogi celem utworzenia Centrum Czterech Kultur w Koninie"
- Przebudowa budynku Ratusza Miejskiego w Koninie