WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-11

przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady wraz z budową odcinka drogi wewnętrznej 5KDW w Lusowie

Gmina Tarnowo Podgórne

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00360480
Zamawiający
Gmina Tarnowo Podgórne
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Lusowo, pow. poznański, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-11
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-24

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Wzór umowy załącznik 7 - projekt umowy.docx
  • Formularz specyfikacja.doc
  • Formularz załącznik 1 - formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny dokumentacja.7z
  • Inny załącznik 2 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-warunki-udzialu.docx
  • Inny załącznik 3 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-podstawy-wykluczenia.docx
  • Inny załącznik 4 - Klauzula_obowiazek_informacyjny_dla_zamawiajacego_art.13docx.docx
  • Inny załącznik 5 - Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat robót budowlanych.doc
  • Inny załącznik 6 - Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
  • Przedmiar Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/4. Przedmiar robót/1643_PR_5KDW.pdf
  • Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/5. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_PR.pdf
  • Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/2. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_KO_ELE.pdf
  • Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/2. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_PR_Lusowo_EL_.pdf
  • Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/4. Szczegółowe specyfikacje techniczne/1643_ST_Lusowo_EL.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/18__49__2026__decyzja_nr_1434_z_2026_r._-_budowa_odcinka_drogi_gminnej_wewnętrznej_5KDW_w_Lusowie-sig.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/18__49__2026__pismo_dot._wysłania_Projektu_budowlanego_w_postaci_elektronicznej-sig.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.501.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R11-DR.201.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/PZT_PAB_ZL_20260428-sig.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.301.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.401.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.501.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_PT-DR.101.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_PT-DR.201.pdf
  • Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_PTW_5KDW_Lusowo_OT.docx.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.302.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-PZT.101.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_Poznańska_Lusowo_PB.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.302.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.201.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_PT_Lusowo_OT.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_DP_POZNAŃSKA_LUSÓWKO_OT (2).pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10-SOR.01.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10-SOR.03.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Zatwierdzenie_SP.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/1643_PT_Lusowo_EL.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/E1.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/E2.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WTWSS-1273.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ORANGE/Uzgodnienie 2509180099 Lusowo ul. Poznańska_PS_R7-DR.201.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.410.3383.2025.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_pb_uzgodnienie_dr.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_PKZ.pdf
  • Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_ZDP/1643_ODP_uzg_PB_ZDP_v2.pdf
  • STWiOR Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/7. Szczegółowe specyfikacje techniczne/6_pdf/1643_STWiORB_5KDW.pdf
  • STWiOR Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/7. Szczegółowe specyfikacje techniczne/7_2_pdf/1643_STWIORB.pdf
  • Inny Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/6. Kosztorys ofertowy/1643_KO_5KDW.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusowo_OWP_R2-OWP.301_Przekroje_i_schematy_urządzeń_wodnych.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10_recover-SOR.02.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Opinia_KMP.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Opinia_UG.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_opinia_ZDP.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/5. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_KO_DR.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/00_Raport z badań geotechnicznych Lusówko.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.1_mapa topograficzna Lusówko.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.2_mapa dokumentacyjna Lusówko.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.3_karty otworów Lusówko.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_DECYZJA_WODNOPRAWNA/891.3_zaświadczenie.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_DECYZJA_WODNOPRAWNA/891_decyzja.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WSS_Lusowo_Poznańska.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WTFH-1049.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ENEA/1643_UZG_ENEA_1.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ENEA/1643_UZG_ENEA_2.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_KS_TP_KOM/1643_UZG_KS_1.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_KS_TP_KOM/1643_UZG_KS_2.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_W_TP_KOM/1643_uzg_W_TP-KOM_1.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_W_TP_KOM/1643_uzg_W_TP-KOM_2.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_OPINIA_GEOMETRII.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_pb_uzgodnienie_ie.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084637.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084756.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084912.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_ZDP/1643_uzg_PB_ZDP_v2_załącznik_graficzny.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_WT_OŚW_TP_ODP/1643_WT_OŚW_TP.pdf
  • Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_zaswiadczenie_zgloszenie_robot.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Gmina Tarnowo Podgórne