Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-24
przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady wraz z budową odcinka drogi wewnętrznej 5KDW w Lusowie
Gmina Tarnowo Podgórne
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00422255
- Zamawiający
- Gmina Tarnowo Podgórne
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Lusowo, pow. poznański, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-24
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Wzór umowy załącznik 7 - projekt umowy.docx
- Formularz specyfikacja.doc
- Formularz załącznik 1 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja.7z
- Inny załącznik 2 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-warunki-udzialu.docx
- Inny załącznik 3 - oswiadczenie-z-art-125-ust-1-ustawy-Pzp-podstawy-wykluczenia.docx
- Inny załącznik 4 - Klauzula_obowiazek_informacyjny_dla_zamawiajacego_art.13docx.docx
- Inny załącznik 5 - Wykaz wykonanych w okresie ostatnich 5 lat robót budowlanych.doc
- Inny załącznik 6 - Wykaz osób które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia.doc
- Przedmiar Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/4. Przedmiar robót/1643_PR_5KDW.pdf
- Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/5. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_PR.pdf
- Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/2. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_KO_ELE.pdf
- Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/2. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_PR_Lusowo_EL_.pdf
- Przedmiar Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/4. Szczegółowe specyfikacje techniczne/1643_ST_Lusowo_EL.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/18__49__2026__decyzja_nr_1434_z_2026_r._-_budowa_odcinka_drogi_gminnej_wewnętrznej_5KDW_w_Lusowie-sig.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/18__49__2026__pismo_dot._wysłania_Projektu_budowlanego_w_postaci_elektronicznej-sig.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.501.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R11-DR.201.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/1. Projekt Budowlany/1_pdf/PZT_PAB_ZL_20260428-sig.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.301.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.401.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_PT-DR.501.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_PT-DR.101.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_PT-DR.201.pdf
- Projekt Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_pdf/1643_PTW_5KDW_Lusowo_OT.docx.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.302.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-PZT.101.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/1. Projekt Budowlany/1_3_pdf/1643_Poznańska_Lusowo_PB.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.301.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.302.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PN_R10-DR.401.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.101.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusewo_PS_R10-DR.201.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_PT_Lusowo_OT.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_DP_POZNAŃSKA_LUSÓWKO_OT (2).pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10-SOR.01.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10-SOR.03.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Zatwierdzenie_SP.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/1643_PT_Lusowo_EL.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/E1.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża elektryczna/1. Projekt techniczny/1_3_pdf/E2.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WTWSS-1273.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ORANGE/Uzgodnienie 2509180099 Lusowo ul. Poznańska_PS_R7-DR.201.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_opinia_protokol_narady_odpisGKG.GZK.410.3383.2025.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_pb_uzgodnienie_dr.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_PKZ.pdf
- Projekt Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_ZDP/1643_ODP_uzg_PB_ZDP_v2.pdf
- STWiOR Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/7. Szczegółowe specyfikacje techniczne/6_pdf/1643_STWiORB_5KDW.pdf
- STWiOR Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/7. Szczegółowe specyfikacje techniczne/7_2_pdf/1643_STWIORB.pdf
- Inny Budowa odcinka drogi gminnej wewnętrznej 5KDW w Lusowie/6. Kosztorys ofertowy/1643_KO_5KDW.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/2. Projekt techniczno-wykonawczy/2_3_pdf/1643_DP_Poznańska_Lusowo_OWP_R2-OWP.301_Przekroje_i_schematy_urządzeń_wodnych.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_3_pdf/1643_SOR_Poznańska_Lusewo_PS_R10_recover-SOR.02.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Opinia_KMP.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_Opinia_UG.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/3. Projekt stałej organizacji ruchu/3_4_Opinie_zatwierdzenie/1643_SOR_opinia_ZDP.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/5. Kosztorys ofertowy i przedmiar robót/1643_KO_DR.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/00_Raport z badań geotechnicznych Lusówko.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.1_mapa topograficzna Lusówko.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.2_mapa dokumentacyjna Lusówko.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Branża drogowa/8. Badania geotechniczne/Zał.3_karty otworów Lusówko.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_DECYZJA_WODNOPRAWNA/891.3_zaświadczenie.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_DECYZJA_WODNOPRAWNA/891_decyzja.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WSS_Lusowo_Poznańska.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643__odp_Fiberhost_WSS/WTFH-1049.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ENEA/1643_UZG_ENEA_1.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_ENEA/1643_UZG_ENEA_2.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_KS_TP_KOM/1643_UZG_KS_1.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_KS_TP_KOM/1643_UZG_KS_2.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_W_TP_KOM/1643_uzg_W_TP-KOM_1.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_ODP_UZG_W_TP_KOM/1643_uzg_W_TP-KOM_2.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_OPINIA_GEOMETRII.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_pb_uzgodnienie_ie.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084637.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084756.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_GEN_GAZ/20251029084912.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_UZG_ZDP/1643_uzg_PB_ZDP_v2_załącznik_graficzny.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_WT_OŚW_TP_ODP/1643_WT_OŚW_TP.pdf
- Inny Przebudowa pasa drogowego drogi powiatowej nr 2419P Lusowo-Sady/Uzgodnienia, decyzje etc/1643_zaswiadczenie_zgloszenie_robot.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: wzór umowy, formularz oferty, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 19 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP