Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Przebudowa przepustu pod drogą powiatową nr 3320P w m. Rychwał ul. Żurawin /km 0+480/
Gmina Rychwał
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410948
- Zamawiający
- Gmina Rychwał
- Główny kod CPV
- 45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz
- Miejsce wykonania robót
- Rychwał, pow. koniński, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 5 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar GW_PRZEDMIAR ROBÓT_ZURAWIN PRZEPUST DP3320P.pdf
- Projekt GW_PROJ WYKONAWCZY_ZURAWIN PRZEPUST DP3320P.pdf
- STWiOR GW_STWIORB_ZURAWIN PRZEPUST DP3320P.pdf
- SWZ G.271.14.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.doc
- Ogłoszenie 2026 08 27 ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny G.271.14.2026 SPECYFIKACJA WARUNKÓW ZAMÓWIENIA.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 5 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, projekt, STWiOR, SWZ, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP