Postępowanie zakończone 2026-08-18
Przebudowa przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 263 m. Krzewata
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00374362
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Krzewata, pow. kolski, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 2 900 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-18
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ 263 .pdf
- Wzór umowy PPU .pdf
- Formularz dokumenty edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Materiały przetargowe.zip
- Inny TER.zip
- Inny wzory protokołów.zip
- Projekt PAB/Część opisowa PAB.pdf
- Projekt PAB/Dokumenty załączone do projektu PAB.pdf
- Projekt PAB/Plan Sytuacyjny rys nr 1 PAB.pdf
- Projekt PAB/Str tyt PAB.pdf
- Projekt PT/PT cz. opisowa km 86+710.pdf
- Projekt PT/PT Plan Sytuacyjny rys nr 1 .pdf
- Projekt PZ/1 Str tyt projektu zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt PZ/Część opisowa PZT.pdf
- Projekt PZ/Dokumenty załączone do projektu PZT.pdf
- Projekt PZ/PZT rys nr 1 .pdf
- STWiOR SST/11.D-04.07.02 Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR SST/12.D-05.03.05A Warstwa wiążąca nawierzchni z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR SST/13.D-05.03.05C Warstwa ścieralna nawierzchni z betonu asfaltowego.pdf
- STWiOR SST/15.D-06.03.01 Uzupełnienie poboczy.pdf
- STWiOR SST/4.D-02.01.01 Wykonanie wykopów.pdf
- STWiOR SST/5.D-02.03.01 Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR SST/8.D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- Inny ogólna charakterystyka robót.pdf
- Inny ostateczność pozwolenia na budowę.pdf
- Inny PAB/normalne rys nr 3 PAB.pdf
- Inny PAB/Profil podłuzny rys nr 2 PAB.pdf
- Inny PAB/zjazd rys nr 4 PAB.pdf
- Inny pozwolenie na budowę.pdf
- Inny PR.pdf
- Inny PT/PT normalne rys nr 3 .pdf
- Inny PT/PT Profil podłuzny rys nr 2 .pdf
- Inny PT/PT zjazd rys nr 4 .pdf
- Inny SST/01 - Spis treści.pdf
- Inny SST/02 - Strona Tytułowa_Przepust Krzewata 86+710.pdf
- Inny SST/10.D-04.05.01 Mieszanka związana cementem.pdf
- Inny SST/14.D-05.03.13 Warstwa ścieralna nawierzchnia z SMA 11.pdf
- Inny SST/16.D-06.04.01 Rowy.pdf
- Inny SST/17.D-07.01.01 Oznakowanie poziome.pdf
- Inny SST/1.D-00.00.00 Ogóna.pdf
- Inny SST/2.D-01.01.01 Wyznaczenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny SST/3.D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny SST/6.D-03.01.01 Przepusty.pdf
- Inny SST/7.D-04.01.01 Koryto wraz z profilowaniem i zagęszczeniam podłoża.pdf
- Inny SST/9.D-04.04.02 Podbudowa z mieszanek niezwiązanych.pdf
- Inny Uzgodnienia/orange.pdf
- Inny Uzgodnienia/orange-załącznik.pdf
- Inny Uzgodnienia/uzgodnienie RDW.pdf
- Inny Uzgodnienia/uzgodnienie RZSW.pdf
- Inny Uzgodnienia/uzgodnienie WZDW.pdf
- Przedmiar TER/TER_ZZK_PR.xls
- Inny TER/TER.pdf
- Inny TER/ZZK.pdf
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 900 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, przedmiar.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Budowa obwodnicy Mosiny w ciągu drogi wojewódzkiej nr 431 – etap I – rozbudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 430 Poznań – Mosina i 431 Mosina – Kórnik w m. Mosina
- Modernizacja sieci strukturalnej i telefonicznej wraz z wymianą urządzeń sieciowych w budynku biurowym WZDW w Poznaniu przy ulicy Wilczak 51
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 444 w zakresie drogi dla rowerów na odcinku od m. Odolanów – do skrzyżowania z drogą powiatową 5329P
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 190 na odcinku Toniszewo – skrzyżowanie Kamienica w zakresie budowy drogi dla rowerów
- Wzmocnienie nawierzchni jezdni drogi wojewódzkiej nr 266 na odcinku od m. Kramsk do m. Święte – Etap