WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-27

Przebudowa ul. Lawendy w Tomaszewie (WPF)

Miasto i Gmina Pleszew

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00389813
Zamawiający
Miasto i Gmina Pleszew
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Tomaszewie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
10 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-27
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-12

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Ogłoszenie 04_ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 03_SWZ ul. Lawendy.zip
  • Przedmiar Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy kosztorys zerowy.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/01 Lawendu pzt opis.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/02 Lawendu pa opis.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/04 Lawendu pt opis.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/05 Lawendu orientacja.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/06 Lawendy zago 1.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/07 Lawendy zago 2.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/08 Lawendy profil.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/09 Lawendy przekroje.pdf
  • Projekt Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/11 Lawendy załączniki.pdf
  • STWiOR Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy SST.pdf
  • SWZ SWZ ul. Lawendy.pdf
  • Wzór umowy Zał. 2 projekt umowy.pdf
  • Inny Zał. 1 OPZ ul. Lawendy/Lawendy PB/10 Lawendy szczególy.pdf
  • Inny Zał. 3-8 do SWZ ul. Lawendy.docx
  • Inny Zał. 3-8 do SWZ ul. Lawendy.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 10 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, wzór umowy.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto i Gmina Pleszew