WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-28

Przebudowa wybranych lokali będących w administracji MZBK w ramach projektu „Zadomowieni w Lesznie i Kaliszu"

Miasto Leszno

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00336122
Zamawiający
Miasto Leszno
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-28
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-10

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ INF-IN.271.21.2026.pdf
  • Wzór umowy Załącznik nr 8a do SWZ - projekt umowy Cz. 1.pdf
  • Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 10.07.2026 r..pdf
  • Inny Załącznik nr 10 do SWZ- wykaz robót.doc
  • Inny Załącznik nr 2 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp Wykonawcy.doc
  • Inny Załącznik nr 3 do SWZ- oświadczenie z art. 125 ust. 1 Pzp podmiot udostępniający.doc
  • Inny Załącznik nr 4 do SWZ- wykaz osób.doc
  • Inny Załącznik nr 5 do SWZ- zobowiązanie podmiotu udostępniającego.docx
  • Inny Załącznik nr 6 do SWZ- oświadczenie z art. 117 ust. 4 Pzp.docx
  • Inny Załącznik nr 7 do SWZ- oświadczenie Wykonawcy dot. zatrudnienia.docx
  • Inny Załącznik nr 8b do SWZ - projekt umowy Cz. 2.pdf
  • Inny Załącznik nr 8c do SWZ - projekt umowy Cz. 3.pdf
  • Inny Załącznik nr 8d do SWZ - projekt umowy Cz. 4.pdf
  • Inny Załącznik nr 9 do SWZ -dokumentacja (projekty, rysunki, przedmiary robót).zip
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża budowlana Łowiecka 107_10/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.10.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża budowlana Łowiecka 107_10/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.10.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_10.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_10.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/Przedmiar Łowiecka 107_10.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/Przedmiar Łowiecka 107_10.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża budowlana Łowiecka 107_12/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.12.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża budowlana Łowiecka 107_12/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.12.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_12.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_12.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/Przedmiari Łowiecka 107_12.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/Przedmiar Łowiecka 107_12.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża budowlana_Łowiecka_107_1/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.1.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża budowlana_Łowiecka_107_1/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.1.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_1.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_1.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/Przedmiar Łowiecka 107_1.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/Przedmiar Łowiecka 107_1.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża budowlana Łowiecka 107_4/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.4.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża budowlana Łowiecka 107_4/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.4.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_4.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_4.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/Przedmiar Łowiecka 107_4.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/Przedmiar Łowiecka 107_4.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża budowlana Łowiecka 107_7/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.7.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża budowlana Łowiecka 107_7/PRZEDMIAR ŁOWIECKA 107.7.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_7.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/Kosztorys ofertowy (zerowy) Łowiecka 107_7.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/Przedmiar Łowiecka 107_7.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/Przedmiar Łowiecka 107_7.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża budowlana Przemysłowa 24_9/PRZEDMIAR PRZEMYSŁOWA.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża budowlana Przemysłowa 24_9/PRZEDMIAR PRZEMYSŁOWA.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/Kosztorys ofertowy (zerowy) przemysłowa 24_9.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/Kosztorys ofertowy (zerowy) przemysłowa 24_9.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/Przedmiar Przemysłowa 24_9.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/Przedmiar Przemysłowa 24_9.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża budowlana Wolności 28/Kosztorys ofertowy (zerowy) Wolności 28.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża budowlana Wolności 28/Kosztorys ofertowy (zerowy) Wolności 28.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża budowlana Wolności 28/PRZEDMIAR WOLNOŚCI.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża budowlana Wolności 28/PRZEDMIAR WOLNOŚCI.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/Kosztorys ofertowy (zerowy) Wolności 28.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/Kosztorys ofertowy (zerowy) Wolności 28.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Zielona 13_8/Branża budowlana Zielona 13_8/PRZEDMIAR ZIELONA.ATH
  • Przedmiar Dokumentacja Zielona 13_8/Branża budowlana Zielona 13_8/PRZEDMIAR ZIELONA.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/Kosztorys ofertowy (zerowy) Zielona 13_8.ath
  • Przedmiar Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/Kosztorys ofertowy (zerowy) Zielona 13_8.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża budowlana Łowiecka 107_10/KO zerowy ŁOWIECKA 107.10.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża budowlana Łowiecka 107_10/PW_architektura_ Łowiecka 107_10.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/IE_Leszno_Łowiecka_107_10_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_10 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_10 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_10 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Specyfikacje/Specyfikacja Łowiecka 107.10.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Łowiecka 107.10.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_10/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża budowlana Łowiecka 107_12/KO zerowy ŁOWIECKA 107.10.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża budowlana Łowiecka 107_12/PW_architektura_ Łowiecka 107_12.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/IE_Leszno_Łowiecka_107_12_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_12 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_12 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_12 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Specyfikacje/Specyfikacja Łowiecka 107.12.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Łowiecka 107.12.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_12/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża budowlana_Łowiecka_107_1/KO zerowy ŁOWIECKA 107.1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża budowlana_Łowiecka_107_1/PW_architektura_ Łowiecka 107_1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/IE_Leszno_Łowiecka_107_1_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_1 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_1 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_1 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Specyfikacje/Specyfikacja Łowiecka 107.1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Łowiecka 107.1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_1/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża budowlana Łowiecka 107_4/PAB_PKT Łowiecka 107_4.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/IE_Leszno_Łowiecka_107_4_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_4 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_4 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_4 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_4/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża budowlana Łowiecka 107_7/KO zerowy ŁOWIECKA 107.7.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża budowlana Łowiecka 107_7/PW_architektura_ Łowiecka 107_7.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/IE_Leszno_Łowiecka_107_7_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_7 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_7 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_7 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Łowiecka 107_7/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża budowlana Przemysłowa 24_9/KO zerowy PRZEMYSŁOWA.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża budowlana Przemysłowa 24_9/PW_architektura_ Przemysłowa 24_9.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/IE_Leszno_Przemysłowa_24_9_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/PT_IE_Leszno_Przemysłowa_24_9 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/PT_IE_Leszno_Przemysłowa_24_9 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/PT_IE_Leszno_Przemysłowa_24_9 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Specyfikacje/Specyfikacja Przemysłowa.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Przemysłowa.pdf
  • Projekt Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/IE_Leszno_Wolności_28_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/PT_IE_Leszno_Wolności_28 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/PT_IE_Leszno_Wolności_28 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/PT_IE_Leszno_Wolności_28 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Specyfikacje/Specyfikacja Wolności.pdf
  • Projekt Dokumentacja Wolności 28/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża budowlana Zielona 13_8/KO zerowy ZIELONA.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża budowlana Zielona 13_8/PW_architektura_ Zielona 13_8.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/IE_Leszno_Zielona_13_8_opis_techniczny.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/PT_IE_Leszno_Zielona_13_8 rys E 1.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/PT_IE_Leszno_Zielona_13_8 rys E 2.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/PT_IE_Leszno_Zielona_13_8 rys E 3.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Specyfikacje/Specyfikacja Zielona.pdf
  • Projekt Dokumentacja Zielona 13_8/Specyfikacje/ST217_20_Roboty w zak. inst. elektr. wewn. - Montaz opraw, osprzetu.pdf
  • STWiOR Dokumentacja Łowiecka 107_4/Specyfikacje/Specyfikacja Łowiecka 107.4.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża budowlana Łowiecka 107_10/KO zerowy ŁOWIECKA 107.10.ATH
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_10.dwg
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_10/Branża elektryczna Łowiecka 107_10/WT ENEA Łowiecka 107_10 -14484 - WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża budowlana Łowiecka 107_12/KO zerowy ŁOWIECKA 107.10.ATH
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_12.dwg
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_12/Branża elektryczna Łowiecka 107_12/WT ENEA Łowiecka 107_12 -14430 - WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża budowlana_Łowiecka_107_1/KO zerowy ŁOWIECKA 107.1.ATH
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_1.dwg
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_1/Branża elektryczna_Łowiecka_107_1/WT ENEA -14466 - WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża budowlana Łowiecka 107_4/KO zerowy ŁOWIECKA 107.4.ATH
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża budowlana Łowiecka 107_4/KO zerowy ŁOWIECKA 107.4.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_4.dwg
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/str_tyt_pt.doc
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Branża elektryczna Łowiecka 107_4/WT ENEA Łowiecka 107_4- 14454 - WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_4/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Łowiecka 107.4.pdf
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża budowlana Łowiecka 107_7/KO zerowy ŁOWIECKA 107.7.ATH
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/PT_IE_Leszno_Łowiecka_107_7.dwg
  • Inny Dokumentacja Łowiecka 107_7/Branża elektryczna Łowiecka 107_7/WT ENEA Łowiecka 107_7-14443 - WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża budowlana Przemysłowa 24_9/KO zerowy PRZEMYSŁOWA.ATH
  • Inny Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/PT_IE_Leszno_Przemysłowa_24_9.dwg
  • Inny Dokumentacja Przemysłowa 24_9/Branża elektryczna Przemysłowa 24_9/WT ENEA Przemysłowa 24 -14472 WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/Branża budowlana Wolności 28/PAB_PKT Wolności 28.pdf
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/PT_IE_Leszno_Wolności 28.dwg
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/str_tyt_pt.doc
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/Branża Elektryczna Wolności 28/WT ENEA - Wolności 28 14525 WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/MKZ decyzja 70-2026-Wolności 28.pdf
  • Inny Dokumentacja Wolności 28/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Wolności.pdf
  • Inny Dokumentacja Zielona 13_8/Branża budowlana Zielona 13_8/KO zerowy ZIELONA.ATH
  • Inny Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/PT_IE_Leszno_Zielona_13_8.dwg
  • Inny Dokumentacja Zielona 13_8/Branża elektryczna Zielona 13_8/WT ENEA Zielona 13 - 14495 WP_podpisany.pdf
  • Inny Dokumentacja Zielona 13_8/Specyfikacje/Specyfikacja RS - Zielona.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Leszno