Postępowanie zakończone 2026-07-31
Remont dachu na budynku nr 1 i nr 2 - Młyna Solnego w Wapnie
Powiat Wągrowiecki
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00343672
- Zamawiający
- Powiat Wągrowiecki
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-31
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu OR.272.3.2026.pdf
- Inny SWZ.OR.272.3.2026.zip
- Przedmiar SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/BUDYNEK_1_2_WAPNO_PRZEDMIAR.pdf
- Projekt SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/strop - płyty stropowe - dot. dach nr 1.pdf
- STWiOR SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/STWIOR - WAPNO 1_2.pdf
- SWZ SWZ.OR.272.3.2026/SWZ.OR.272.3.2026 - Młyn Solny.pdf
- Wzór umowy SWZ.OR.272.3.2026/4.Zał. nr 4 do SWZ.OR.272.3.2026 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz SWZ.OR.272.3.2026/1.Zał. nr 1 do SWZ.OR.272.3.2026 - Formularz oferty.doc
- Inny SWZ.OR.272.3.2026/2.Zał. nr 2 do SWZ.OR.272.3.2026 - Oświadczenie Wykonawcy z art.125 ust.1 ustawy Pzp.doc
- Inny SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/pozwolenie na budowe - zalącznik.pdf
- Inny SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/SZKIC OBIEKTÓW WAPNO_MŁYN SOLNY.pdf
- Inny SWZ.OR.272.3.2026/3.Zał. nr 3 do SWZ.OR.272.3.2026 - Opis przedmiotu zamówienia/Zakres prac objętych postępowaniem - szkic_zdjęcia.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP