Postępowanie zakończone 2026-07-03
Remont drogi powiatowej nr 2472P Trzykolne Młyny – Radzewo oraz remont drogi powiatowej nr 2464P Świątniki – Zbrudzewo na odcinkach Trzykolne Młyny - Czmoniec
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00297177
- Zamawiający
- ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-03
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-18
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar zał. 2 kosztorys ofertowy.zip
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB.zip
- SWZ 25 SWZ.pdf
- Wzór umowy zał. 6 projektowane postanowienia umowy.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8.zip
- Formularz zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 1 formularz ofertowy.docx
- Formularz zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 1 formularz ofertowy.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 3A ośw. o niepodl. wykluczeniu - Wykonawca.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 3A ośw. o niepodl. wykluczeniu - Wykonawca.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 3B ośw. o niepodl. wykluczeniu - Podmiot.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 3B ośw. o niepodl. wykluczeniu - Podmiot.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 4A ośw. o speł. warunków udziału - Wykonawca.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 4A ośw. o speł. warunków udziału - Wykonawca.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 4B ośw. o speł. warunków udziału - Podmiot.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 4B ośw. o speł. warunków udziału - Podmiot.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 5 zobowiązanie.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 5 zobowiązanie.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 7 wykaz robót.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 7 wykaz robót.pdf
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 8 wykaz osób.docx
- Inny zał. 1, 3A-5, 7-8/zał. 8 wykaz osób.pdf
- Przedmiar zał. 2 kosztorys ofertowy/Kosztorys Ofertowy.pdf
- Przedmiar zał. 2 kosztorys ofertowy/Kosztorys Ofertowy.xlsx
- Przedmiar zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Przedmiar Radzewo.pdf
- Projekt zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/Opis techniczny.pdf
- Projekt zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/opis techniczny.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-01.01.01a.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-01.02.04.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-04.01.01.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-04.04.02b.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-04.05.01a.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-05.03.05a.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-05.03.05b.pdf
- STWiOR zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-M.00.00.00.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-plan orientacyjny.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-plan sytuacyjny 1.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-plan sytuacyjny 2.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-plan sytuacyjny 3.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-plan sytuacyjny 4.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/2472P-przekrój normalny.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/tabala wyrównania MB.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek A Remont drogi powiatowej nr 2472P/Tabela frezowania.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek B/Odcinek B DP 2464P Loalizacja.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek B/Odcinek B Remont DP 2464P przekroje normalne-Model.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/2464P-2.1.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/2464P-2.2.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/2464P-przekrój normalny.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/Odcinek_C-plan orientacyjny_Etap_I.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/tabela wyrównań.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/Dokumentacja/Odcinek C Remont DP nr 2464P Etap 1/Thumbs.db
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-03.02.01a.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-04.03.01.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-05.03.11.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-05.03.23a.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-06.03.01a.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-07.01.01.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-08.01.01b.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-08.03.01.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/D-10.03.01b.pdf
- Inny zał. 9 dokumentacja projektowa, przedmiar, STWiORB/STWiORB po korekcie/Spis treści.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W POZNANIU
- Ścinka poboczy oraz uzupełnienie poboczy kruszywem kamiennym odcinków dróg powiatowych
- Prace remontowe na 6 piętrze w budynku znajdującym się przy ul. Zielonej 8 w Poznaniu, obejmujące pomieszczenia należące do Powiatu Poznańskiego, Zarządu Dróg Powiatowych w Poznaniu.
- Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2402P na odcinku Dębno - Krąplewo - Stęszew, gmina Stęszew”
- Opracowanie dokumentacji projektowej pn.: „Rozbudowa drogi powiatowej nr 2147P na odcinku m. Pobiedziska – m. Główienka”.
- Remont drogi powiatowej nr 2500P i 2413P Skrzynki - Tomiczki