WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-04

Remont i renowacja murów wewnętrznych przyziemia Zamku w Kórniku (Kórnik, ul. Zamkowa 5) – etap 8

Polska Akademia Nauk Biblioteka Kórnicka

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00349965
Zamawiający
Polska Akademia Nauk Biblioteka Kórnicka
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-04
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-17

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ 2. SWZ.pdf
  • Ogłoszenie 1. Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny 3. Załącznik nr 1_2a_2b_3_4_5_6 do SWZ - wersja edytowalna.docx
  • Inny 4. Załącznik nr 7 do SWZ_PPU.pdf
  • Inny 5. Dokumentacja.zip
  • Inny 6. Informacja z otwarcia ofert.pdf
  • Przedmiar Dokumentacja/Zał. nr 12 do SWZ_Przedmiar robót.pdf
  • Projekt Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/OPIS TECHNICZNY.pdf
  • STWiOR Dokumentacja/Zał. nr 10 do SWZ_STWiORB.pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 11 do SWZ_OPZ_Zakr. prac konserw. 8e. z rzut. przyziemi/Zal_OPZ_rzut_przyziemi_e.8.pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 11 do SWZ_OPZ_Zakr. prac konserw. 8e. z rzut. przyziemi/Zal_OPZ_zakres_prac_e.8.pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A0..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A10..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A11..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A12..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A13..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A14..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A15..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A16..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A17..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A18..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A19..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A1..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A20..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A21..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A22..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A23..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A24..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A25..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A26..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A27..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A28..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A29..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A2..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A30..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A31..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A32..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A33..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A34..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A35..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A36..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A37..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A38..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A39..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A3..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A40..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A41..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A42..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A43..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A44..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A45..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A46..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A47..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A48..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A4..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A5..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A6..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A7..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A8..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 8 do SWZ_ Projekt budowlanu_branża_architektura/RYS.A9..pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 9 do SWZ_Pozwolenia i decyzje/Decyzja nr 23 A 2024, zmiana pozw.109 A 2019 - przyz. Zamku, przedłużenie do 30.12.2026.pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 9 do SWZ_Pozwolenia i decyzje/Decyzja nr 4804 - renowacja przyziemi Zamku.pdf
  • Inny Dokumentacja/Zał. nr 9 do SWZ_Pozwolenia i decyzje/Pozwolenie konserwatorskie nr 109 A 19 - renowacja przyziemi Zamku, 2019.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP