WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-12

Remont kładki dla pieszych w ciągu al. Walecznych w Kaliszu nad Kanałem Bernardyńskim

Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00364915
Zamawiający
Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Kalisz, pow. Kalisz, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-12
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-28

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/4. KO - kosztorys ofertowy/NIEEDYTOWALNE/kosztorys oferowy.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/EDYTOWALNE/PAB - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/NIEEDYTOWALNE/PAB - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PZT/EDYTOWALNE/PZT - 01 - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.dwg
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PZT/EDYTOWALNE/PZT - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PZT/NIEEDYTOWALNE/PZT - 01 - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PZT/NIEEDYTOWALNE/PZT - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/EDYTOWALNY/PT - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/EDYTOWALNE/TOR - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA ALEJA WALECZNYCH.doc
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/NIEEDYTOWALNE/TOR - 01 - PLAN SYTUACYJNY - KŁADKA ALEJA WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/NIEEDYTOWALNE/TOR - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA ALEJA WALECZNYCH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/D.07.01.02_OZNAKOWANIE TYMCZASOWE.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.01.01.02_RUSZTOWANIA ZEWNĘTRZNE.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.13.01.00_BETON KONSTRUKCYJNY W DROGOWYCH OBIEKTACH INŻYNIERSKICH.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.15.01.00_IZOLACJE WYKONYWANE NA ZIMNO.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.24_NAPRAWA POWIERZCHNI BETONOWYCH ZAPRAWAMI TYPU PCC.docx
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/D.07.01.02_OZNAKOWANIE TYMCZASOWE.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.01.01.02_RUSZTOWANIA ZEWNĘTRZNE.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.13.01.00_BETON KONSTRUKCYJNY W DROGOWYCH OBIEKTACH INŻYNIERSKICH.pdf
  • Projekt KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.24_NAPRAWA POWIERZCHNI BETONOWYCH ZAPRAWAMI TYPU PCC.pdf
  • STWiOR KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/1. SST - STR TYT.docx
  • STWiOR KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/1. SST - STR TYT.pdf
  • STWiOR KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/SST - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • SWZ SWZ - Kładka Walecznych II.pdf
  • Formularz Formularz ofertowy.docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/~$B - OPIS TECHNICZNY - KŁADKA SZEROKA.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/EDYTOWALNE/PAB - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.dwg
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/NIEEDYTOWALNE/PAB - 01 - INWENTARYZACJA - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/PAB/NIEEDYTOWALNE/PAB - 02 - RYSUNEK ZESTAWIENIOWY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/TTDSILU-2603190211-KU_uzgodnienie.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/Uzgodnienie OUiD - kładka Al. Walecznych.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/Uzgodnienie Woj. Konserwator - Kalisz kładka Al. Walecznych.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/Uzgodnienie Zarząd Zlewni w Kaliszu PK.ZPU.430.26.2026.TR.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/WT_T1_DŚ_785_2026 Kalisz aleja Walecznych most.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/UZGODNIENIA/Zawiadomienie RZGW w Poznaniu - kładka Al. Walecznych.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/ZAŁ/EDYTOWALNE/ZAŁĄCZNIKI DO PB - KŁADKA W CIĄGU AL WALECZNYCH.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/1. PB - projekt budowlany/ZAŁ/NIEEDYTOWALNE/ZAŁĄCZNIKI DO PB - KŁADKA W CIĄGU AL WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/EDYTOWALNY/PT - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.dwg
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - 01 - INWENTARYZACJA - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - 02 - RYSUNEK ZESTAWIENIOWY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - 03 - ZBROJENIE PŁYTY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - 04 - ZBROJENIE GZYMSÓW NA SKRZYDŁACH - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/2. PT - projekt techniczny/NIEEDYTOWALNY/PT - 05 - BALUSTRADY - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/EDYTOWALNE/TOR - KŁADKA AL. WALECZNYCH.dwg
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/NIEEDYTOWALNE/TOR - 02 - ARK 1 - KŁADKA ALEJA WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/NIEEDYTOWALNE/Zatwierdzenie TOR - Al. Walecznych.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/3. TOR - tymczasowa organizacja ruchu/Zawiadomienie-o-wprowadzeniu-CZASOWEJ-organizacji-ruchu-1.odt
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/5. PR - przedmiar robót/NIEEDYTOWALNE/KI - KŁADKA W CIĄGU AL. WALECZNYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/~$15.01.00_IZOLACJE WYKONYWANE NA ZIMNO.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/2. SPIS SPECYFIKACJI.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/3. D.M.00.00.00_OGÓLNA - KŁADKA.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/D.08.02.02_CHODNIK Z BRUKOWEJ KOSTKI BETONOWEJ.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.01.01.01_WYTYCZENIE OBIEKTU INŻYNIERSKIEGO ORAZ WYZNACZENIE PUNKTÓW.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.11.01.01_WYKOPY.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.11.01.04_ZASYPANIE WYKOPÓW Z ZAGĘSZCZENIEM.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.12.01.00_STAL ZBROJENIOWA.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.13.03.01_DESKA GZYMSOWA POLIMEROBETONOWA.doc
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.14.01.00_KONSTRUKCJE STALOWE USTROJU NIOSĄCEGO ZE STALI GATUNKU S355.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.14.02.00_POKRYWANIE POWŁOKAMI MALARSKIMI.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.15.02.00_ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE POWIERZCHNI BETONOWYCH ODSŁONIĘTYCH.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.15.03.00_IZOLACJA Z ŻYWICY EPOKSYDOWO - POLIURETANOWEJ.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.18.01.01_URZĄDZENIA DYLATACYJNE SZCZELNE.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.19.01.04_BALUSTRADY.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.01_PROTEKTORY CYNKOWE.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.05_NAPRAWA I UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.10_POWIERZCHNIOWE ZABEZPIECZENIE BETONU POWŁOKĄ MALARSKĄ - ELASTYCZNĄ.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.23_ROZBIÓRKI.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.25_INIEKCJA RYS.docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/EDYTOWALNE/M.20.01.27_CZYSZCZENIE STRUMIENIOWO – ŚCIERNE (PIASKOWANIE).docx
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/2. SPIS SPECYFIKACJI.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/3. D.M.00.00.00_OGÓLNA - KŁADKA.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/D.08.02.02_CHODNIK Z BRUKOWEJ KOSTKI BETONOWEJ.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.01.01.01_WYTYCZENIE OBIEKTU INŻYNIERSKIEGO ORAZ WYZNACZENIE PUNKTÓW.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.11.01.01_WYKOPY.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.11.01.04_ZASYPANIE WYKOPÓW Z ZAGĘSZCZENIEM.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.12.01.00_STAL ZBROJENIOWA.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.13.03.01_DESKA GZYMSOWA POLIMEROBETONOWA.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.14.01.00_KONSTRUKCJE STALOWE USTROJU NIOSĄCEGO ZE STALI GATUNKU S355.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.14.02.00_POKRYWANIE POWŁOKAMI MALARSKIMI.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.15.01.00_IZOLACJE WYKONYWANE NA ZIMNO.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.15.02.00_ZABEZPIECZENIE ANTYKOROZYJNE POWIERZCHNI BETONOWYCH ODSŁONIĘTYCH.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.15.03.00_IZOLACJA Z ŻYWICY EPOKSYDOWO - POLIURETANOWEJ.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.18.01.01_URZĄDZENIA DYLATACYJNE SZCZELNE.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.19.01.04_BALUSTRADY.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.01_PROTEKTORY CYNKOWE.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.05_NAPRAWA I UMOCNIENIE POWIERZCHNIOWE SKARP.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.10_POWIERZCHNIOWE ZABEZPIECZENIE BETONU POWŁOKĄ MALARSKĄ - ELASTYCZNĄ.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.23_ROZBIÓRKI.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.25_INIEKCJA RYS.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/6. SST - specyfikacje techniczne/NIEEDYTOWALNE/M.20.01.27_CZYSZCZENIE STRUMIENIOWO – ŚCIERNE (PIASKOWANIE).pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/7. MP - mapa dc projektowych/Kalisz ul. Aleja Walecznych - Kanał Bernandyński - mapa do celów projektowych.dwg
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/7. MP - mapa dc projektowych/Kalisz ul. Aleja Walecznych - Kanał Bernandyński - mapa do celów projektowych_jpg.jpg
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/8. ME - mapa ewidencyjna/I_WGK.6642.1234.2024_10_4.PDF
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/8. ME - mapa ewidencyjna/I_WGK.6642.1234.2024_10_4.PDF.klauzula.xml
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/8. ME - mapa ewidencyjna/licencja_interesantWGK.6642.1234.2024.pdf
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0154_G3.PDF
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0154_G3.PDF.klauzula.xml
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0154_G4.PDF
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0154_G4.PDF.klauzula.xml
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0155_G48.PDF
  • Inny KŁADKA AL. WALECZNYCH - Dokumentacja projektowa/9. WE - wypisy z ewidencji gruntów/W_306101_1_0155_G48.PDF.klauzula.xml
  • Inny Podstawowe dokumenty zamówienia wypełniane przez Wykonawów - wersja edytowalna.docx

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Kalisz - Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu