Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-07
Remont obiektu budowlanego zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Fabrycznej 13-15 w celu spełnienia wymogów budowli ochronnej
MIASTO KALISZ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00402467
- Zamawiający
- MIASTO KALISZ
- Główny kod CPV
- 45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
- Miejsce wykonania robót
- Kalisz, pow. Kalisz, woj. wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 4 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-07
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-21
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PRZEDMIAR ELEKTRYCZNE.pdf
- Przedmiar DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PRZEDMIAR SANITARNE.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKT BUDOWLANY.pdf
- Projekt DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWIOR BR BUDOWLANA.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWIOR BR ELEKTRYCZNA.pdf
- STWiOR DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/STWIOR BR SANITARNA.pdf
- SWZ SWZ WRM.2711.28.2026.pdf
- Formularz Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia wraz z ofertą w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PRZDMIAR BUDOWLANE.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW BR ELEKTRYCZNA.pdf
- Inny DOKUMENTACJA PROJEKTOWA/PW BR SANITARNA.pdf
- Inny Podstawowe dokumenty do wypełnienia przez Wykonawców i złozenia po otwarciu ofert w wersji edytowalnej (pomocniczo).docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 4 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 4 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP