WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-13

Remont szatni w żłobku Balbinka

Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00363410
Zamawiający
Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-08-13
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-27

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.DOCX
  • Wzór umowy ZAŁ 1_SWZ_WZÓR UMOWY.DOCX
  • Formularz ZAŁ 2_SWZ_FORMULARZ OFERTOWY.DOC
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 2026_BZP 00363410_01.pdf
  • Inny DOKUMENTACJA.zip
  • Inny ZAŁ 3_SWZ_OŚWIADCZENIE DO OFERTY.DOC
  • Inny ZAŁ 4_SWZ_OSWIADCZENIE KONSORCJUM.DOC
  • Inny ZAŁ 5_SWZ_ZOBOWIAZANIE INNEGO PODMIOTU.DOCX
  • Inny ZAŁ 6_SWZ_WYKAZ ROBÓT.DOC
  • Inny ZAŁ 7_SWZ_WYKAZ OSÓB.DOC
  • Inny ZAŁ 8_SWZ_OŚWIADCZENIE GRUPA KAPITALOWA.DOC
  • Inny ZAŁ 9_SWZ_OSWIADCZENIE.DOC
  • Przedmiar Przedmiar- Maki i Fiołki.PDF
  • Przedmiar Przedmiar- Stokrotki i Bratki.PDF
  • STWiOR Specyfikacja - STWOIR - Żłobek Balbinka- Maki i Fiołki.pdf
  • STWiOR Specyfikacja - STWOIR - Żłobek Balbinka-Stokrotki i Bratki.pdf
  • Inny Żłobek Balbinka-Maki i Fiołki- A-01.pdf
  • Inny Żłobek Balbinka-Maki i Fiołki- I-01.pdf
  • Inny Żłobek Balbinka - Stokrotki i Bratki-A-01.pdf
  • Inny Żłobek Balbinka - Stokrotki i Bratki-I-01.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, STWiOR, STWiOR.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: Miasto Poznań Poznański Zespół Żłobków