Postępowanie zakończone 2026-08-04
Rewitalizacja (remont) stawu i pomostu drewnianego Rębiechów dz. 31
Gmina_Kobylin
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00352040
- Zamawiający
- Gmina_Kobylin
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-04
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-20
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ przedmiar, kosztorys.zip
- SWZ SWZ 271.21.2026 (1).pdf
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8.zip
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia.zip
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia/dokumentacja_rebiechow_podpisana.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia/mapa PZT Rębiechów.pdf
- Projekt Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia/Projekt techniczny p. Szyszka Rębiechów.pdf
- Inny Załącznik nr 1 do SWZ opis przedmiotu zamówienia/zaświadczenie Rębiechów.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ przedmiar, kosztorys/Kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ przedmiar, kosztorys/Kosztorys_STAWREMBIECHOW-ofertowy.ath
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ przedmiar, kosztorys/Kosztorys_STAWREMBIECHOW-przedmiar.ath
- Przedmiar Załącznik nr 9 do SWZ przedmiar, kosztorys/przedmiar Rębiechów.pdf
- Formularz Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/~$łącznik nr 3 do SWZ-PPU ryczałtowe.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/~$łącznik nr 4 - Oświadczenie dot. podstaw wyklucznia i spełniania war..docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/~$łącznik nr 6 do SWZ OŚWIADCZENIE WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/~$Z 271.20.2026 (1) cena ryczałtowa.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/~$Z 271.20.2026 (1).docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 3 do SWZ-PPU.pdf
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 4 - Oświadczenie dot. podstaw wyklucznia i spełniania war..docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 5 do SWZ OŚWIADCZENIE O AKTUALNOŚCI.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 6 do SWZ OŚWIADCZENIE WYKONAWCÓW WSPÓLNIE UBIEGAJĄCYCH.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 7 - Wykaz osób.docx
- Inny Załączniki do SWZ 2 do 8/Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz robót.docx
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, SWZ, ogłoszenie, projekt, projekt, projekt, przedmiar, przedmiar, przedmiar, przedmiar, formularz oferty.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina_Kobylin
- Budowa wewnętrznej instalacji gazowej przy al. Powstańców Wlkp. 54 I etap
- „Budowa wolnostojących kolektorów słonecznych funkcji oświetlenia ulicznego na ulicach Wiosenna, Słoneczna, ulicy na działce 1657 wraz z łącznikiem.”
- Rewitalizacja (remont) stawu (umocnienie skarp i wykonanie zejścia-schodów z podestem) oraz budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym m. Smolice dz.401/1, 436, 441, 444
- Budowa wewnętrznej instalacji gazowej przy al. Powstańców Wlkp. 54 I etap