Postępowanie zakończone 2026-07-30
Roboty budowlane w budynku położonym w Pile przy ul. Rydygiera 23 na potrzeby siedziby Powiatowego Urzędu Pracy
Powiat Pilski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00334088
- Zamawiający
- Powiat Pilski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-30
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-09
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 4 - Projektowane postanowienia umowy.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 - Formularz OFERTA.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załącznik nr 2 - Oświadczenie.docx
- Inny Załącznik nr 3.zip
- Inny Załącznik nr 5 - Wykaz osób.docx
- Przedmiar Załącznik nr 3/przedmiary/Przedmiar robót budow Piła Rydgera.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3/przedmiary/RYDYGIERA - Instalacje sanitarne - PR.pdf
- Przedmiar Załącznik nr 3/przedmiary/SP PUP INSTAL. ELKTR. PRZEDMIAR.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/PAB i PZT/PAB_PZT opid techniczny arch..pdf
- Projekt Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/PT opis architektura.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/PT str tyt opis architektura.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/URZĄD PRACY OPIS 05.26.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/RYDYGIERA_IS_PT_OPIS.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Inwentaryzacja opis.pdf
- Projekt Załącznik nr 3/SPECYFIKACJA elekt..pdf
- Projekt Załącznik nr 3/Specyfikacja Piła Rydgiera.pdf
- STWiOR Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/RYDYGIERA_IS_STWiOR.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PAB i PZT/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-A01 I PIĘTRO rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PAB i PZT/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-A02 RZUT DACHU 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PAB i PZT/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-A03 PRZEKROJE I ELEWACJE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PAB i PZT/Rydygiera plan sytuacyjny-Plan syt 500.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PAB i PZT/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/przedmiary/KO bud bezcen Piła Rydgera.pdf
- Inny Załącznik nr 3/przedmiary/RYDYGIERA - Instalacje sanitarne - KO.pdf
- Inny Załącznik nr 3/przedmiary/SP PUP INSTAL. ELKTR. KST. OFERTOWY.pdf
- Inny Załącznik nr 3/przedmiary/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A01 ZESPÓŁ SANITARNY 1.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A02 ZESPÓŁ SANITARNY 2.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A03 ZAPLECZE SEKRETARIATU.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A04 POM.SOCJALNE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A05 ZLEWOZMYWAKW ZABUDOWIE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A 06 WC.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A 07 ZESTAWIENIE STOLARKI I PIĘTRO.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A 08 ZESTAWIENIE DRZWI ODDYMIANIE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT A 09 PRZEKROJE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-PT I PIĘTRO rzut 50.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/PT konstrukcja_opis i rysunki.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/ARCHITEKTURA i KONSTRUKCJA/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-01 PIWNICA INSTALACJE .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-02 PARTER OŚWIETLENIE .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-03 PARTER URZĄDZENIA .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-04 I PIĘTRO OŚWIETLENIE .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-05 I PIĘTRO URZĄDZENIA .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-06 RG SCHEMAT ZASILANIA .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-07 RK SCHEMAT ZASILANIA .pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-08 SCHEMAT ZASILANIA MONITORINGU.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/RYS. E-09 SCHEMAT ZASILANIA INSTALACJI LOGICZNEJ.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/IS01.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/IS02.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/IS03.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/IS04.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/IS05.pdf
- Inny Załącznik nr 3/PT/INSTALACJE SANITARNE/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/~$Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-RZUT DACHU 100.pdf.ppwritelock
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-iI PIĘTRO rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-I PIĘTRO rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-PARTER rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-PIWNICA rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-PRZEKRÓJ I ELEWACJE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Piła Rydygiera inwentaryzacja POW.URZĄD PRACY- 11..05.2026-RZUT DACHU 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Rydygiera plan sytuacyjny-Plan syt 500.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/INWENTARYZACJA/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-R 03 ZESTAWIENIE STOLARKI PIWNICA PARTER.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-R04 PRZEKROJE.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-R1 PIWNICA rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/Piła Rydygiera POW.URZĄD PRACY 03.07..2026-R2 PARTER rzut 100.pdf
- Inny Załącznik nr 3/REMONT PARTERU I PIWNICY zgłoszenie/Thumbs.db
- Inny Załącznik nr 3/Thumbs.db
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Pilski
- Modernizacja dachu na budynku Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile
- Remont torowiska na szlaku Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej na długości 420 mb na dz. nr ewid. 998/2, 998/3, 998/4, 998/6, 998/7, 915 obr. Białośliwie
- Modernizacja dachu na budynku Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Pile
- Przebudowa budynku Świetlicy wraz z zagospodarowaniem terenu znajdującego się w zespole budynków Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej, na dz. nr ewid. 1065 i 1067/2 obr. Białośliwie
- Budowa chodników na drogach powiatowych powiatu pilskiego