WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-17

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 182 Międzychód – Ujście odcinek od km 72+120 do km 74+450 m. Sarbka – budowa chodnika odcinek I od km 00+000 do km 1+370,38”.

WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00320314
Zamawiający
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-17
Termin realizacji
Data publikacji
2026-07-02

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 182.pdf
  • Formularz formularze edytowalne.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny Materiały.zip
  • Inny PPU.pdf
  • Inny wzory protokołów.zip
  • Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
  • Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
  • Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_1_SARBKA_plan orientacyjny_v2-SARB 210x297_1_10000.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_SARBKA_Opis PT_v3.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/SARBKA_STR TYT_PT.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARB-IE_str tyt_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARBKA_Schemat szafki kablowej_E4_20230328 -.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARBKA_Schemat zasilania opraw_E3_20230328 -.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARB-Opis IE_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/03_zieleń/PT_Plan_wycinki_i_nasadzen.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/03_zieleń/PT_rys_1_SARBKA_plan wycinki i nasadzeń v1-OG_ark_1_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PT_wersja PDF_2026/03_zieleń/PT_rys_1_SARBKA_plan wycinki i nasadzeń v1-SOR_ark_2_297x1350.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_1_SARBKA_plan orientacyjny_v2-SARB 210x297_1_10000.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_1_297 1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_2_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_3_297 1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_4_297x1250.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_5_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-CHODNIK ODC I_ark_297x1700.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-CHODNIK ODC II_ark_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_3_297x1600.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_4_297x1600.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_5_297x900.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_4_SARBKA_przekroje normalne_v3_-A4.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_RYS_5_SARBKA__ZARUROWANIA zjazdy_v2_-ARK_A4.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_6_SARBKA_przekroje poprzeczne-ark_1_297X1800.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_6_SARBKA_przekroje poprzeczne-ark_2_297x1100.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_7_SARBKA_operat geodezyjny14-Ptycz_ark_1_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_7_SARBKA_operat geodezyjny14-Ptycz_ark_2_297x1350.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_8_SARBKA_plan rozbiórek_v1-PROZ_ark_1_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/PW_rys_8_SARBKA_plan rozbiórek_v1-PROZ_ark_2_297x1350.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/SARBKA_PW_D_Opis _v1.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/01_drogi/SARBKA_PW_D_str tyt _v1.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARB-IE_str tyt_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARBKA_Schemat szafki kablowej_E4_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARBKA_Schemat zasilania opraw_E3_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARB-Opis IE_20230328.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/03_zieleń/PW_plan_wycinki_i_nasadzen.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/03_zieleń/PW_rys_1_SARBKA_plan wycinki i nasadzeń v1-OG_ark_1_297x1500.pdf
  • Projekt Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/03_zieleń/PW_rys_1_SARBKA_plan wycinki i nasadzeń v1-SOR_ark_2_297x1350.pdf
  • STWiOR Materiały/182 Sarbka/STWiORB_DW182 _Sarbka.pdf
  • Inny Materiały/182 Sarbka/Sarbka_2026_ KO_elektr_v8.pdf
  • Inny Materiały/182 Sarbka/Sarbka_2026_ KO_TER_v8.xls
  • Inny Materiały/182 Sarbka/Sarbka_2026_ KO_v8.pdf
  • Inny Materiały/182 Sarbka/Sarbka_2026_ zzkv8.pdf
  • Inny Materiały/182 Sarbka/SARBKA_SOR_v1_AK.pdf
  • Inny Materiały/182 Sarbka/SARBKA_TOR_v1_AK.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_1_297 1500.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_2_297x1500.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_3_297 1500.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_4_297x1250.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_2_SARBKA_plan sytuacyjny v16._-PS_ark_5_297x1500.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-CHODNIK ODC I_ark_297x1700.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-CHODNIK ODC II_ark_297x1500.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_3_297x1600.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_4_297x1600.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_3_SARBKA _przekroje podluzne_v4_-ZJAZDY_ark_5_297x900.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_rys_4_SARBKA_przekroje normalne_v3_-A4.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/01_drogi/PT_RYS_5_SARBKA__ZARUROWANIA zjazdy_v2_-ARK_A4.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARBKA _plan sytuacyjny v9_ E1.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/PT_SARBKA _plan sytuacyjny v9_ E2.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 1. Warunki Techniczne Przyłączenia ENEA Operator.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 2. Warunki Techniczne Projektowania ENEA Oświetlenie.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 3. Obliczenia Przejścia Sarbka.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 4.1. Uprawnienia Marcin Besterda.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 4.2. Zaswiadczenie Marcin Besterda 2022.08.31.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 4.3. Uprawnienia Michał Bąk.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 4.4. Zaświadczenie Michał Bąk 2022.09.30.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 5. Zgoda na zwiększenie poboru energii.pdf
  • Inny Materiały/PT_wersja PDF_2026/02_oswietlenie/Zał. 6. Uzgodnienie ENEA Oświetlenie.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARBKA _plan sytuacyjny v9_E1.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/PW_SARBKA _plan sytuacyjny v9_E2.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 1. Warunki Techniczne Przyłączenia ENEA Operator.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 2. Warunki Techniczne Projektowania ENEA Oświetlenie.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 3. Obliczenia Przejścia Sarbka.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 4.1. Uprawnienia Marcin Besterda.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 4.2. Zaswiadczenie Marcin Besterda 2022.08.31.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 4.3. Uprawnienia Michał Bąk.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 4.4. Zaświadczenie Michał Bąk 2022.09.30.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 5. Zgoda na zwiększenie poboru energii.pdf
  • Inny Materiały/PW_wydruk_2026_pdf/02_oświetlenie/Zał. 6. Uzgodnienie ENEA Oświetlenie.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU