WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-07-10

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 432 na odcinku od skrzyżowania z DP nr 2929P Racławki - Chwalibogowo do ronda w m. Grzymysławice – etap II

WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00307513
Zamawiający
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-07-10
Termin realizacji
Data publikacji
2026-06-25

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ 432 .pdf
  • Formularz dokumenty edytowalne.docx
  • Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny materiały przetargowe.7z
  • Inny PPU .pdf
  • Inny wzory protokołów.zip
  • Inny dokumentacja.7z
  • Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
  • Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
  • Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
  • Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
  • Projekt DECYZJE/DECYZJA ZRID.pdf
  • STWiOR MATERIAŁY PRZETARGOWE/SST.pdf
  • Inny DECYZJE/2022.08.25 DECYZJA WODNOPRAWNA.pdf
  • Inny DECYZJE/2024.03.28 DECYZJA WODNOPRAWNA.pdf
  • Inny DECYZJE/DECYZJA ŚRODOWISKOWA.pdf
  • Inny DECYZJE/DECYZJA ŚRODOWISKOWA POSTANOWIENIE O ETAPOWANIU.pdf
  • Inny DECYZJE/DECYZJA WODNOPRAWNA zaświadczenie o ostateczności.pdf
  • Inny DECYZJE/porozumienie gaz.pdf
  • Inny DECYZJE/uzgodnienie konserwator/uzgodnienie-konserwator-10-12.pdf
  • Inny DECYZJE/uzgodnienie konserwator/uzgodnienie-konserwator-10-12-rys1.pdf
  • Inny DECYZJE/uzgodnienie konserwator/uzgodnienie-konserwator-10-12-rys2.pdf
  • Inny DECYZJE/uzgodnienie konserwator/uzgodnienie-konserwator-10-12-rys3.pdf
  • Inny MATERIAŁY PRZETARGOWE/MATERIAŁY POMOCNICZE.xlsx
  • Inny MATERIAŁY PRZETARGOWE/TER.pdf
  • Inny OPINIA GEOLOGICZNA/DBPG_DW432_Grzymysławice.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU