Postępowanie zakończone 2026-08-13
Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 467 Ciążeń – Golina zakresie budowy ścieżki rowerowej na odc. Sługocinek – Myślibórz
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00368591
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Sługocinek – Myślibórz
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy PPU .pdf
- Formularz dokumenty edytowalne.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny TER.zip
- Inny wzory protokołów.zip
- Inny Załączniki cz. 1.zip
- Inny Załączniki cz. 2.zip
- Inny Załączniki cz. 3.zip
- Inny zatwierdzenie SST.pdf
- Inny TER/TER + ZZK - DW467 Ścieżka Sługocinek-Myślibórz 21.07.2026.pdf
- Inny TER/TER + ZZK - DW467 Ścieżka Sługocinek-Myślibórz 21.07.2026.xlsx
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
- Projekt 1. PZT/02.PLAN SYTUACYJNY PZT-2.1. 297x2550.pdf
- Projekt 1. PZT/02.PLAN SYTUACYJNY PZT-2.1. 297x2550.pdf
- Inny 1. PZT/01. PLAN ORIENTACYJNY-A3.pdf
- Inny 1. PZT/02.PLAN SYTUACYJNY PZT-2.2. 297x2600.pdf
- Inny 4. MATERIAŁY ZRID/02.PLAN SYTUACYJNY_ZRID-2.1. 297x2400.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Budowa obwodnicy Mosiny w ciągu drogi wojewódzkiej nr 431 – etap I – rozbudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 430 Poznań – Mosina i 431 Mosina – Kórnik w m. Mosina
- Modernizacja sieci strukturalnej i telefonicznej wraz z wymianą urządzeń sieciowych w budynku biurowym WZDW w Poznaniu przy ulicy Wilczak 51
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 444 w zakresie drogi dla rowerów na odcinku od m. Odolanów – do skrzyżowania z drogą powiatową 5329P
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 190 na odcinku Toniszewo – skrzyżowanie Kamienica w zakresie budowy drogi dla rowerów
- Przebudowa przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 263 m. Krzewata