Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-22
Rozbudowa i przebudowa budynku Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Ponętowie Górnym Drugim oraz przebudowa zjazdów wraz z przebudową odcinka chodnika w Ponętowie Górnym Drugim.
GMINA OLSZÓWKA
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00422420
- Zamawiający
- GMINA OLSZÓWKA
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Ponętowie Górne Drugie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 15 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-09-22
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-04
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar Zał. Nr 3 Przedmiary robót.zip
- STWiOR Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB.zip
- SWZ 271.1.8.2026_SWZ.pdf
- Wzór umowy Zał. Nr 2_SWZ_projekt_umowy.pdf
- Formularz Zał. Nr 1_formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Zał. Nr 1a_oświadczenia_wykluczenie.docx
- Inny Zał. Nr 1b_ oświadczenie_ spełnienie warunków.docx
- Inny Zał. Nr 5_oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docx
- Inny Zał. Nr 6_wykaz wykonanych robót.docx
- Inny Zał. Nr 7_wykaz osób.docx
- Inny Zał. Nr 8_zobowiązanie do udostepnienia niezbędnych zasobów.docx
- Przedmiar Zał. Nr 3 Przedmiary robót/Kosztorys ofertowy.pdf
- Przedmiar Zał. Nr 3 Przedmiary robót/Przedmiar ofertowy.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Ekspertyza Szkoła Ponętów Górny Drugi.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/A-01. Rzut parteru.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/A-02. Przekrój pionowy I-I.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/A-03. Elewacje.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/A-04. Elewacje.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/OPIS PAB.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt budowlany_zjazdy i chodnik..pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/A-01. Rzut parteru.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/A-02. Przekrój pionowy I-I.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/A-03. Elewacje.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/A-04. Elewacje.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/K-01. Rzut fundamentów.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/K-02. Zbrojenie fundamentów.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/OPIS PT.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/Z.T.-01. Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/Z.T.-02 Konstrukcja nawierzchni drogi pożarowej.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt zagospodarowania terenu/OPIS PZT.pdf
- Projekt Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt zagospodarowania terenu/Z.T.-01. Projekt zagospodarowania terenu.pdf
- STWiOR Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/SSWiORD_zjazdy i chodnik.pdf
- STWiOR Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/STWiORB/STWiORB 1.pdf
- STWiOR Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/STWiORB/STWiORB 2.pdf
- Inny Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Postanowienie WPZ.52840.460.2025.2.WJ.pdf
- Inny Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/I-01. Rzut parteru.pdf
- Inny Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt architektoniczno-budowlany/I-02. Elewacje.pdf
- Inny Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/I-01. Rzut parteru.pdf
- Inny Zał. Nr 4 Projekty oraz STWiORB/Projekt techniczny/I-02. Elewacje.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 15 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 17 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP