WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-24

„Rozbudowa sieci LAN w budynku Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych”

POZNAŃSKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00379685
Zamawiający
POZNAŃSKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Poznań, pow. Poznań, woj. wielkopolskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
2 000 zł
Termin składania ofert
2026-08-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-05

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ.docx
  • Wzór umowy załącznik nr 4 do SWZ - wzór umowy.docx
  • Formularz załącznik nr 2 do SWZ - formularz ofertowy.doc
  • Ogłoszenie DA.272.08.2026 Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny załącznik nr 1 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.docx
  • Inny załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docx
  • Inny załącznik nr 5 do SWZ - oświadczenie o aktualności oświadczenia.docx

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający wymaga wadium w wysokości 2 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar, projekt, STWiOR.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: POZNAŃSKI OŚRODEK SPECJALISTYCZNYCH USŁUG MEDYCZNYCH