Postępowanie zakończone 2026-06-01
Rozbudowa terenu rekreacyjno-sportowego przy ul. Słonecznej w Kłecku – Etap II
Gmina Kłecko
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00246425
- Zamawiający
- Gmina Kłecko
- Główny kod CPV
- 45000000-7 — Roboty budowlane
- Miejsce wykonania robót
- Wielkopolskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-01
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-05-15
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 7 do SWZ - umowa.pdf
- Formularz Załącznik nr 1 do SWZ - formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Informacja z otwarcia ofert.pdf
- Inny Załącznik nr 2 do SWZ - oświadczenie art. 125.docx
- Inny Załącznik nr 3 do SWZ - oświadczenie o wspólnym ubieganiu się o zamówienie.docx
- Inny Załącznik nr 4 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny Załącznik nr 5a do SWZ - wykaz robót.docx
- Inny Załącznik nr 5b do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 do SWZ - Klauzula informacyjna RODO.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.7z
- Przedmiar Załącznik nr 8 do SWZ/Przedmiar robót.pdf
- Projekt Załącznik nr 8 do SWZ/05_GK_KSŁON_SSTWIORB_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/dec. PB wiata.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/04_GK_KSŁON_OPIS_TECH_EL_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E01.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E02.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/INSTALACJE ELEKTRYCZNE/E03.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/00_GK_KSŁON_STR_TYT_arch i konstr.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/04_GK_KSŁON_OPIS_BUD_AB_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/04_GK_KSŁON_OPIS_TECH_WIATA_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W4.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W5.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_WIATA_2022,09,03 W6.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/PROJEKT_WIATA_2023.rar
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/ZAŁĄCZNIKI_WIATA/01_GK_KSŁON_WIATA_STR_TYT.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/ZAŁĄCZNIKI_WIATA/02_GK_KSŁON_WIATA_BIOZ_2023,01,20.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/ZAŁĄCZNIKI_WIATA/dec. PB wiata.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/ZAŁĄCZNIKI_WIATA/dec. WZ - wiata.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT A-B_ WIATA/ZAŁĄCZNIKI_WIATA/zał. graficzne WZ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/03_GK_KSŁON_OPIS_PZT_PB_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/03_GK_KSŁON_OPIS_PZT_PT_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/06_GK_KSŁON_PLAC ZABAW_2022,10,04.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,4.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,5.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PLAC ZABAW_2022,09,28 4,6.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_PZT_2022,10,06 P01.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_SIŁOWNIA_2022,09,28 6,1.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_SIŁOWNIA_2022,09,28 6,2.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_SIŁOWNIA_2022,09,28 6,3.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_STOJAK_2022,09,28 7.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PROJEKT_PZT/GK_KŁECKO_SŁONECZNA_STREET WORKOUT_2022,09,28 5.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/PZT Etap II.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/WT_ENEA_Kłecko, Słoneczna.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ/zaświadczenie do zgłoszenia robót budowlanych.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP