Postępowanie zakończone 2026-08-13
Wzmocnienie nawierzchni jezdni drogi wojewódzkiej nr 266 na odcinku od m. Kramsk do m. Święte – Etap
WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00367320
- Zamawiający
- WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kramsk - Święte
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST.7z
- SWZ SWZ DW 266.pdf
- Wzór umowy PPU .pdf
- Formularz dokumenty edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny badania geologiczne.7z
- Inny dokumentacja.7z
- Inny dokumentacja projektowa.7z
- Inny TER, ZZK.7z
- Inny wzory protokołów.zip
- Inny Lichnowo_przepust - geotechnika.pdf
- Inny OG DW266_Kramsk.pdf
- Projekt 10 PZT_PS rys 1A.pdf
- Projekt 1 Strona tytułowa dokumentacji technicznej .pdf
- Projekt 2 Spis zawartości projektu dokumentacji technicznej.pdf
- Projekt 5 Opis techniczny.pdf
- Projekt 7 Oświadczenie projektanta dot projektu.pdf
- Inny 13 Przekroje normalne rys nr 2.pdf
- Inny 14 Skrzyżowani_Zjazdy_Szczegóły rys nr 3.pdf
- Inny 3 Kopia uprawnień projektanta.pdf
- Inny 4 Kopia decyzji z PIIB dla projektanta.pdf
- Inny 6 BIOZ.pdf
- Inny 8 Oświadczenie projektanta dot działek.pdf
- Inny 9 Plan orientacyjny.pdf
- Projekt 1 PZT PDF/1 Strona tytułowa PZT.pdf
- Projekt 1 PZT PDF/2 Spis zawartości proj..pdf
- Projekt 1 PZT PDF/3 Dokumenty załączone do projektu PZT.pdf
- Projekt 1 PZT PDF/4 Część opisowa PZT.pdf
- Projekt 1 PZT PDF/5 Część rysunkowa PZT.pdf
- Projekt 1 PZT PDF/7 Plan zagospodarowania terenu rys nr 2 PZT.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/1 Strona tytułowa projektu architektoniczno-budowlanego.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/2 Spis zawart projektu proj budowlanego.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/3 Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/4 Kopia uprawnień projektanta.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/5 Kopia decyzji z PIIB dla projektanta.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/6 Część opisowa PAB.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/7 Część rysunkowa PAB.pdf
- Projekt 2 PAB PDF/8 Plan Sytuacyjny rys nr 1 PAB.pdf
- Projekt 3 PT PDF/1 Strona tytułowa projektu technicznego.pdf
- Projekt 3 PT PDF/2 Spis zawartości projektu proj technicznego.pdf
- Projekt 3 PT PDF/3 Oświadczenie projektanta.pdf
- Projekt 3 PT PDF/4 Kopia uprawnień projektanta.pdf
- Projekt 3 PT PDF/5 Kopia decyzji z PIIB dla projektanta.pdf
- Projekt 3 PT PDF/6 Część opisowa PT.pdf
- Projekt 3 PT PDF/7 Część rysunkowa PT.pdf
- Projekt 3 PT PDF/8 Plan Sytuacyjny rys nr 1 PT.pdf
- Inny 1 PZT PDF/6 Plan orientacyjny rys nr 1.pdf
- Inny 2 PAB PDF/10 Przepust pod DW 266 w km 87+545,07 rys nr 3 PAB.pdf
- Inny 2 PAB PDF/11 Przepust pod DG 468011P rys nr 4 PAB.pdf
- Inny 2 PAB PDF/12 Załączniki do projektu budowlanego.pdf
- Inny 2 PAB PDF/9 Profile podłużne drogi Rys 2 PAB.pdf
- Inny 3 PT PDF/10 Przepust pod DW 266 w km 87+545,07 rys nr 3 PT.pdf
- Inny 3 PT PDF/11 Przepust pod DG 468011P rys nr 4 PT.pdf
- Inny 3 PT PDF/9 Profile podłużne drogi Rys 2 PT.pdf
- Projekt 1. D000000 Ogólna.pdf
- STWiOR 01_SST_SPIS TREŚCI.pdf
- STWiOR 01 - Strona Tytułowa_SST.pdf
- STWiOR 10. D040402 Mieszanka niezwiązana.pdf
- STWiOR 11. D040501 Mieszanki związane.pdf
- STWiOR 12. D040701 Podbudowa AC.pdf
- STWiOR 13. D050304 Podbudowa betonowa.pdf
- STWiOR 14. D050305a Warstwa ścieralna AC.pdf
- STWiOR 15. D050305b Warstwa wiążąca.pdf
- STWiOR 16. D050313 Nawierzchnia z SMA.pdf
- STWiOR 17. D050323 Nawierzchnia z kostki brukowej.pdf
- STWiOR 18. D050326 Siatka zbrojeniowa.pdf
- STWiOR 19. D060301 Umocnienie poboczy.pdf
- STWiOR 20. D070101 Oznakowanie poziome.pdf
- STWiOR 21. D070201 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR 22. D070501 Bariery energochłonne.pdf
- STWiOR 23. D070602 Urządzenia bezpieczeństwa.pdf
- STWiOR 24. D080101 Krawężniki betonowe.pdf
- STWiOR 25. D080301 Obrzeża betonowe.pdf
- STWiOR 26. D100101 Murki oporowe.pdf
- STWiOR 27. D020101 Wykopy.pdf
- STWiOR 28. D030102 Przepusty pod drogą.pdf
- STWiOR 3. D010202 Zdjęcie humusu.pdf
- STWiOR 4. D010204 Roboty rozbiórkowe.pdf
- STWiOR 5. D020301 Wykonanie nasypów.pdf
- STWiOR 6. D030201 Elementy odwodnienia.pdf
- STWiOR 7. D040101 Koryto wraz z profilowaniem.pdf
- STWiOR 8. D040301 Oczyszczenie i skropienie.pdf
- STWiOR 9. D040400a Ulepszone podłoże.pdf
- Inny 29. D060401 Rowy.pdf
- Inny 2. D010101 Odtworzenie punktów.pdf
- Inny PR_266 Kramsk_Święte_Etap_II.pdf
- Inny TER_266 Kramsk_Święte_Etap_II.pdf
- Inny TER_ZZK_266 Kramsk_Święte_Etap_II.xls
- Inny ZZK_266 Kramsk_Święte_Etap_II.pdf
- Inny wzory protokołów/notatka do odbioru oststecznego wzór.docx
- Inny wzory protokołów/prot.odb.część_.doc
- Inny wzory protokołów/prot.odb.ostat.robót. wzór.doc
- Inny wzory protokołów/Protokoł konieczności.wzór.xls
- Inny wzory protokołów/TER+ZZK wzór.xls
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: WIELKOPOLSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W POZNANIU
- Budowa obwodnicy Mosiny w ciągu drogi wojewódzkiej nr 431 – etap I – rozbudowa skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 430 Poznań – Mosina i 431 Mosina – Kórnik w m. Mosina
- Modernizacja sieci strukturalnej i telefonicznej wraz z wymianą urządzeń sieciowych w budynku biurowym WZDW w Poznaniu przy ulicy Wilczak 51
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 444 w zakresie drogi dla rowerów na odcinku od m. Odolanów – do skrzyżowania z drogą powiatową 5329P
- Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 190 na odcinku Toniszewo – skrzyżowanie Kamienica w zakresie budowy drogi dla rowerów
- Przebudowa przepustu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 263 m. Krzewata