Postępowanie zakończone 2026-07-09
Budowa budynku - pawilonu rekreacyjnego w m. Ostrowiec
Gmina Wałcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00305776
- Zamawiający
- Gmina Wałcz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ 1. SWZ GK ZP 271.8.2026p.pdf.pdf
- Formularz 2. Załącznik nr 1 do SWZ Formularz ofertowy GK.ZP.271.8.2026 .docx
- Ogłoszenie 0. Ogłoszenie o zamówieniu 08ded1c8-cd82-2e34-4b6e-b7000124236b.pdf
- Inny 10. Załącznik nr 9 do SWZ Wykaz osób wzór GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja.zip
- Inny 1. SWZ GK ZP 271.8.2026.doc
- Inny 3. Załącznik nr 2 do SWZ Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 4. Załącznik nr 3 do SWZ Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 5. Załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie o podziale zadań - oferty wspólne GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 6. Załącznik nr 5 do SWZ projektowane postanowienia umowy GK.ZP.271.8.2026.pdf
- Inny 7. Załącznik nr 6 do SWZ oświadczenie o przynalezności do grupy kapitałowej GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 8. Załącznik nr 7 do SWZ Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby GK.ZP.271.8.2026.docx
- Inny 9. Załącznik nr 8 do SWZ Wykaz robót budowlanych GK.ZP.271.8.2026.docx
- Przedmiar 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/przedmiar 2026.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Decyzja_6740_204_2025_Gmina_Wałcz.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Elektryka/świetlica ostrwiec.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Opis AB.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Opis PZT.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/OPIS TECHNICZNY - PROJEKT TECHNICZNY OSTROWIEC.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/opis-.pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/strona tytułowa osw..pdf
- Projekt 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Strona do pt.pdf
- STWiOR 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Specyfikacja Ostrowiec.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Architektura/PRZEKRÓJ A-A_37.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Architektura/PRZEKRÓJ B-B_38.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Architektura/pzt_40.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Architektura/RZUT DACHU_39.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Architektura/RZUT PARTERU_35.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K10. ELEMENTY KONSTRUKCYJNE - BS5_59.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K11. ELEMENTY KONSTRUKCYJNE - ST1_60.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K1. PŁYTA FUNDAMENTOWA_50.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K2. PŁYTA FUNDAMENTOWA - PRZEKRÓJ A-A_51.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K3. RZUT KONSTRUKCJI PODSTAWY - ZAKOTWIENIE_52.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K4. RZUT KONSTRUKCJI DACHU_53.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K5. PRZEKRÓJ KONSTRUKCJI - B-B_54.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K6. Element konstrukcji - BS1_55.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K7. ELEMENT KONSTRUKCJI - BS2_56.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K8. ELEMENT KONSTRUKCYJNY - BS3_57.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Konstrukcja/K9. ELEMENTY KONSTRUKCYJNE - BS4_58.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Opis BIOZ.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S1.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S2A.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S2.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S3.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S4.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Sanitarne/S5.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Strona do ab.pdf
- Inny 11. Załącznik nr 10 do SWZ dokumentacja/dokumentacja pod przetarg/Strona do pzt.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP