Postępowanie zakończone 2026-07-10
Budowa ciągu pieszo-rowerowego w m. Chojna ul. Odrzańska DW 124
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00308857
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-25
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(8).zip
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz FORMULARZE.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Inny DT (3).zip
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-04.05.01 Podbudowa i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem.pdf
- STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy.pdf
- STWiOR D-09.02.01 Utrzymanie zieleni przydrożnej.pdf
- Inny D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny D-02.00.00 Roboty ziemne. Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-02.01.01 Wykonanie wykopów w gruntach nieskalistych.pdf
- Inny D-02.03.01 Wykonanie nasypów.pdf
- Inny D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa niezwiązanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
- Inny D-10.05.02 Ścieżki rowerowe z betonu asfaltowego.pdf
- Projekt DT/00. Strona tytułowa PT - CPR Chojna.pdf
- Projekt DT/01. Zawartość opracowania i przekładki - CPR Chojna.pdf
- Projekt DT/02. Opis techniczny - CPR Chojna.pdf
- Inny DT/03. Rys. 1 Plan orientacyjny - CPR Chojna.pdf
- Inny DT/04. Rys. 2 Plan sytuacyjny - CPR Chojna.pdf
- Inny DT/05. Rys. 3 Przekroje normalne - CPR Chojna.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin