Postępowanie zakończone 2026-08-26
Budowa oświetlenia przejścia dla pieszych ul. Kamienna w Kołobrzegu
Gmina Miasto Kołobrzeg
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00386248
- Zamawiający
- Gmina Miasto Kołobrzeg
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Kołobrzeg, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-08-26
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-11
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Dokumenty.zip
- Inny SWZ.zip
- SWZ SWZ/SWZ I - Instrukcja.pdf
- Wzór umowy SWZ/SWZ II - projekt umowy.pdf
- Inny SWZ/SWZ III - opis przedmiotu zamówienia.pdf
- Inny SWZ/SWZ I - załączniki w wersji edytowalnej.docx
- Przedmiar Dokumenty/Kosztorys Inwestorski.pdf
- Przedmiar Dokumenty/Przedmiar Robót.pdf
- Inny Dokumenty/BRAK SPRZECIWU - STAROSTA KOŁOBRZESKI.pdf
- Inny Dokumenty/PT Kamienna an.pdf
- Inny Dokumenty/Rys E1 6640-296-2026 Kamienna 200.pdf
- Inny Dokumenty/Rys. E1._6640-296-2026_Kamienna-500 an.pdf
- Inny Dokumenty/Rys. E.3. Schemta Ideowy opraw oświetleniowych an.pdf
- Inny Dokumenty/SPECYFIKACJA TECHNICZNAWYKONANIA_Przejście dla Pieszych_ul. Kamienna.pdf
- Inny Dokumenty/Warunki Techniczne nr WT20_UD-K_2026_mapa.pdf
- Inny Dokumenty/Warunki Techniczne nr WT20_UD-K_2026.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: ogłoszenie, SWZ, wzór umowy, przedmiar, przedmiar.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt, STWiOR.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miasto Kołobrzeg
- Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej – budynek wymiennikowni przy ul. Bogusława X
- Rozbudowa istniejącego systemu deszczowego - rejon ul. IV Dywizji Wojska Polskiego, Wschodnia – etap I
- Przebudowa ul. Bzów w Kołobrzegu
- Monitoring TV sieci kanalizacji deszczowej
- Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej - budynek Centrum Usług Społecznych w Kołobrzegu