WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-06-26

Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Nowym Warpnie

GMINA NOWE WARPNO

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00269075
Zamawiający
GMINA NOWE WARPNO
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
Termin składania ofert
2026-06-26
Termin realizacji
Data publikacji
2026-05-29

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • SWZ SWZ Budowa ścieżki pieszo-rowerowej w Nowym Warpnie NW.ZP-02.2026.pdf
  • SWZ Załączniki do SWZ - NW.ZP-02.2026.zip
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP