Postępowanie zakończone 2026-07-14
modernizacja 12 wolnych lokali komunalnych z zasobu Miasta w ramach rządowego planu budownictwa mieszkaniowego z podziałem na 4 zadania.
STARGARDZKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00310570
- Zamawiający
- STARGARDZKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-14
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-26
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar przedmiary 12 lokali.7z
- SWZ SWZ. II- 12 lokali doc.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załaczniki do SWZ.doc
- Przedmiar Al. żołnierza 17a-4/Aleja Żołnierza 17A_4 - remont mieszkania - branża ogólnobudowlana - PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Al. żołnierza 17a-4/Przedmiar_Al_Żołnierza_17A_4.pdf
- Przedmiar Al. żołnierza 17a-4/Przedmiar_Al_Żołnierza17A_4.pdf
- Przedmiar Brzozowa 46-1/Brzozowa 46_1 - remont mieszkania - branża ogólnobudowlana - PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Brzozowa 46-1/Przedmiar_Brzozowa_46_1.pdf
- Przedmiar Brzozowa 46-1/Przedmiar_Brzozowa_46 m_1.pdf
- Przedmiar dworcowa 20-3/Dworcowa 20_3 - remont mieszkania - branża ogólnobudowlana - PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar dworcowa 20-3/Przedmiar_Dworcowa_20_3.pdf
- Przedmiar dworcowa 20-3/Przedmiar_Dworcowa 20 m.3.pdf
- Przedmiar kochanowskiego 29-2/Kochanowskiego 29 m.2a_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar kochanowskiego 29-4/Kochanowskiego 29 m.4_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar Konopnickiej 26a-3/Konopnickiej 26a 3 3a_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar pilsudskiego 32-9/Piłsudskiego 32 m.9_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar Skłodowskiej 19-3/Marii Skłodowskiej Curie 19_3 - remont mieszkania - branża ogólnobudowlana - PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Skłodowskiej 19-3/Przedmiar_Skłodowskiej 19_3.pdf
- Przedmiar Skłodowskiej 19-3/Przedmiar_Skłodowskiej_19_3.pdf
- Przedmiar Skodowskiej 15-6/Marii Skłodowskiej Curie 15_6 - remont mieszkania - branża ogólnobudowlana - PRZEDMIAR.pdf
- Przedmiar Skodowskiej 15-6/Przedmiar_Skłodowskiej 15_6.pdf
- Przedmiar Skodowskiej 15-6/Przedmiar_Skłodowskiej_15_6.pdf
- Przedmiar W.P.108b-4/Wojska Polskiego 108B m.4_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar W.P.108b-6/Wojska Polskiego 108B m.6_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Przedmiar W.P. 66-4/Wojska Polskiego 66 m.4_przedmiar_remont lokalu mieszkalnego.pdf
- Inny kochanowskiego 29-2/Koch29-2a.pdf
- Inny kochanowskiego 29-4/Koch29-4.pdf
- Inny Konopnickiej 26a-3/Kon26a-3-3a.pdf
- Inny pilsudskiego 32-9/Pił32-9.pdf
- Inny W.P.108b-4/WP108b-4.pdf
- Inny W.P.108b-6/WP108b-6.pdf
- Inny W.P. 66-4/WP66-4.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP