Postępowanie zakończone 2026-08-27
Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z na odcinku Karsko-DW nr 151 etap 3 – odcinek w km 0+000,00 – km 2+980,86 (dla odcinka nr 4)
Powiat Myśliborski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00389598
- Zamawiający
- Powiat Myśliborski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Karsko
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- 8 000 zł
- Termin składania ofert
- 2026-08-27
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-12
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar załącznik nr 1a-Kosztorys ofertowy.xls
- Przedmiar załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Przedmiar_odc.nr 4 (KM 0+000,00 -2+980,86) - zaktualizowany.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Opis Techniczny-ODCINEK NR 4.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.1.Plan orientacyjny_odc 4.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.1.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.1_zaktualizowany.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.2.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.2_zaktualizowany.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.3.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.3_zaktualizowany.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.4.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.2 Plan Sytuacyjny-ODCINEK NR 4 ARK.4_zaktualizowany.pdf
- Projekt załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/rys.3.Przekroje normalne-ODCINEK NR 4.pdf
- STWiOR załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/SST 2116Z-Odcinek nr 4.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz formularze edytowalne.doc
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.4.Profil podłużny - ODCINEK NR 4 ARK.1.pdf
- Inny załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.4.Profil podłużny - ODCINEK NR 4 ARK.2.pdf
- Inny załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.4.Profil podłużny - ODCINEK NR 4 ARK.3.pdf
- Inny załacznik nr 8 - dokumentacja projektowa/Odcinek 4_etap_I/Rys.4.Profil podłużny - ODCINEK NR 4 ARK.4.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający wymaga wadium w wysokości 8 000 zł — musi wpłynąć przed terminem składania ofert.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, projekt, STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Myśliborski
- Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Powiecie Myśliborskim
- Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących przebudowy obiektów mostowych
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2111Z polegająca na budowie chodnika od km 14+010 do km 14+415 w miejscowości Rychnów
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2113Z relacji Karsko – Łubianka w km 5+075 – 5+265
- Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego