WygrajPrzetarg.com

Postępowanie zakończone 2026-08-24

Modernizacja drogi wewnętrznej i przyległych terenów zielonych w Zachodniopomorskim ODR w Barzkowicach część I

ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH

Podstawowe informacje

Numer ogłoszenia
2026/BZP 00381712
Zamawiający
ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH
Główny kod CPV
Miejsce wykonania robót
Barzkowice, pow. stargardzki, woj. zachodniopomorskie
Wartość szacunkowa
nieujawniona
Wadium
niewymagane
Termin składania ofert
2026-08-24
Termin realizacji
Data publikacji
2026-08-06

Dokumentacja postępowania

Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.

  • Przedmiar D02-Przedmiar robót.pdf
  • Przedmiar D03-Kosztorys ofertowy.pdf
  • STWiOR D01-STWiOR.pdf
  • SWZ SWZ.pdf
  • Wzór umowy Projekt umowy .pdf
  • Formularz Formularze 1-2 .docx
  • Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
  • Inny D04-Projekt droga.pdf
  • Inny D05-Projekt - kanalizacja.pdf
  • Inny D06-Projekt - organizacja ruchu.pdf
  • Inny D07-Opinia geotechniczna.pdf
  • Inny D08-Informacja - Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia.pdf

Co sprawdzić w tym postępowaniu

  • Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
  • W dokumentacji rozpoznaliśmy: przedmiar, przedmiar, STWiOR, SWZ, wzór umowy, formularz oferty, ogłoszenie.
  • Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
  • Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.

Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz

Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.

Otwórz ten przetarg w Asystencie

Źródło: oryginalne ogłoszenie w BZP

Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W BARZKOWICACH