Postępowanie zakończone 2026-06-15
Nadzór nad rozbudową Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przylepie wraz z budową hali sportowej
GMINA KOŁBASKOWO
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00275275
- Zamawiający
- GMINA KOŁBASKOWO
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Projekt PFU.docx
- Projekt PFU.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Wzór umowy Załącznik nr 9 - Wzór Umowy 29.05.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny 1. Warunki przyłączeniowe do sieci wodociągowej.pdf
- Inny 1. Wyposażenie wnętrz.pdf
- Inny 24063_Koncepcja_str tyt.docx
- Inny 24063_Koncepcja_str tyt.pdf
- Inny 24063_Opis_koncepcji.pdf
- Inny 24063-PF-A-ZZ.rvt
- Inny 24063_Szacunkowe zestawienie kosztów.xlsx
- Inny 2. Inf. sieć kanalizacji deszczowej.pdf
- Inny 2. Inwentaryzacja zieleni.pdf
- Inny 3. Badania gruntowe.pdf
- Inny 3. Warunki przyłączeniowe do sieci kanalizacyjnej.pdf
- Inny 4.Szacunkowe zestawienie kosztów.pdf
- Inny 4. Warunki przyłączeniowe do sieci elektrycznej.pdf
- Inny 588.2024.dxf
- Inny 588.2024.pdf
- Inny 5. Warunki przyłączeniowe do sieci teletech..pdf
- Inny 6. Załącznik do war. przył. do sieci teletech..pdf
- Inny AR-110-RZUT KONDYGNACJI -01.pdf
- Inny AR-111-RZUT KONDYGNACJI 01.pdf
- Inny AR-112-RZUT KONDYGNACJI 02.pdf
- Inny AR-113-RZUT KONDYGNACJI 03.pdf
- Inny AR-114-ZESTAWIENIE POWIERZCHNI.pdf
- Inny AR-115-PRZEKROJE.pdf
- Inny AR-116-ELEWACJE.pdf
- Inny AR-117-ELEWACJE.pdf
- Inny decyzja - zjazd z drogi powiatowej.pdf
- Inny licencja_interesantGK.6642.588.2024.pdf
- Inny opis-koncepcji.docx
- Inny PZT-01.dwg
- Inny PZT-01-PROJEKTOWANE ZAGOSPODAROWANIE TERENU.pdf
- Inny Wizualizacja hali sportowej.jpg
- Inny Wizualizacja korytarza.jpg
- Inny Wizualizacja sali.jpg
- Inny Wizualizacja z poziomu człowieka.jpg
- Inny Wizualizacje z lotu ptaka.jpg
- Inny Załącznik nr 10 - Opis przedmiotu zamówienia.docx
- Inny Załącznik nr 1 - Wzór formularza ofertowego.docx
- Inny Załącznik nr 2a - Wzór oświadczenia w zakresie braku podstaw wykluczenia podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 2 - Wzór oświadczenia w zakresie braku podstaw wykluczenia.docx
- Inny Załącznik nr 3a - Wzór oświadczenia w zakresie warunków udziału w postępowaniu podmiot trzeci.docx
- Inny Załącznik nr 3 - Wzór oświadczenia w zakresie warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny Załącznik nr 4 - Wzór oświadczenia o aktualności informacji podanych w oświadczeniu z art. 125 ust. 1 PZP.docx
- Inny załącznik nr 5 - Wzór oświadczenia w zakresie przynaleności do grupy kapitałowej.docx
- Inny Załącznik nr 6 - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 7 - Wykaz usług.docx
- Inny Załącznik nr 8 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: GMINA KOŁBASKOWO
- Budowa przystanków w m. Siadło Dolne, Kamieniec, Warzymice
- Rozbudowa cmentarza komunalnego w Kołbaskowie - ETAP I
- Utworzenie aktywnego placu zabaw przy Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu” – Część 2 (pergola wykonanie)
- Budowa drogi gminnej w Warzymicach
- Utworzenie aktywnego placu zabaw przy Publicznym Żłobku Gminnym w Przecławiu - część 2 (pergola wykonanie)