Postępowanie zakończone 2026-07-09
Opracowanie dokumentacji diagnostyczno-naprawczej ekspertyz, ocen stanu technicznego i (STWiORB) oraz szacunkowego zestawienia kosztów robót dla zadania Remont nabrzeży zarządzanych przez ZDMiŻ
Gmina Miasto Świnoujście -
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00317880
- Zamawiający
- Gmina Miasto Świnoujście -
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-09
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ - ZP.05.DW.2026.pdf
- Wzór umowy Umowa 26.06.2026 A - na stronę A.pdf
- Wzór umowy Umowa projekt - ZP.05.DW.2026.pdf
- Formularz Formularz ofertowy ZP.05.DW.2026.pdf
- Formularz ZP.05.DW.2026 edytowalne Załącznik nr 4 - formularz ofertowy.doc
- Ogłoszenie 08ded764-5baf-32de-d9ee-920001958e4c- ogłoszenie o zamówieniu ZP.05.DW.2026.pdf
- Inny OPZ- NABRZEŻA ZP.05.DW.2026.pdf
- Inny Załącznik nr 1.1 do OPZ- stan techniczny obecny nabrzeży.docx
- Inny Załącznik nr 1.2 do OPZ - Lokalizacje nabrzeży.docx
- Inny Załącznik nr 1.3 do OPZ - proponowane etapy.docx
- Inny Załącznik nr 3 do ZP.05.DW.2026.docx
- Inny ZAŁĄCZNIK NR 4 do umowy - oświadczenie gwarancyjne.docx
- Inny Załącznik nr 5 do umowy - Wykaz osób.docx
- Inny Załącznik nr 6 do ZP.05.DW.2026.docx
- Inny Załącznik nr 7 do ZP.05.DW.2026.docx
- Inny Zał. nr 8 oswiadczenia-podmiotu-udostepniajacego-zasoby-z-art-125-ust-5-Pzp-ponizej-progow.docx
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP