Postępowanie zakończone 2026-07-13
Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących przebudowy obiektów mostowych
Powiat Myśliborski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00322149
- Zamawiający
- Powiat Myśliborski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-13
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-03
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.pdf
- Formularz formularze edytowalne.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Myśliborski
- Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z na odcinku Karsko-DW nr 151 etap 3 – odcinek w km 0+000,00 – km 2+980,86 (dla odcinka nr 4)
- Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Powiecie Myśliborskim
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2111Z polegająca na budowie chodnika od km 14+010 do km 14+415 w miejscowości Rychnów
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2113Z relacji Karsko – Łubianka w km 5+075 – 5+265
- Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego