Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Poprawa bezpieczeństwa ruchu w m. Kołczewo w ciągu DW 102
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410718
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(11).zip
- SWZ SWZ BRD Poprawa bezpieczenstwa DW102 Kolczewo.pdf
- Formularz FORMULARZE DO WYPEŁNIENIA.docx
- Ogłoszenie OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe 20.05.2026.pdf
- STWiOR D-03.02.01a Regulacja pionowa urzadzen.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zageszczeniem podloza.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejacej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Slupki kilometrazowe znaki hektometrazowe uchylne.pdf
- Wzór umowy D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokosciowych.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa niezwiazanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny D-04.05.01 Podbudowa z kruszywa stabilizowanego cementem.pdf
- Inny D-04.07.01a Podbudowa z betonu asfaltowego.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiazaca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa scieralna.pdf
- Inny D-05.03.23a Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatka zbrojeniowa nawierzchni asfaltowych przez spekaniami.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP