Postępowanie zakończone 2026-07-08
Przebudowa Budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu w celu dostosowania do wymagań ochrony przeciwpożarowej
Gmina Miejska Wałcz
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00302216
- Zamawiający
- Gmina Miejska Wałcz
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-08
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-22
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ_SP 2 Ppoż.pdf
- Formularz załącznik nr 1 do SWZ_formularz ofertowy.docx
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdf
- Inny załącznik nr 2 do SWZ_oświadczenie o niepodleganiu odrzuceniu i spełnianiu warunków udziału w postępowaniu.docx
- Inny załącznik nr 3 do SWZ.zip
- Inny załącznik nr 4 do SWZ_grupa kapitałowa.docx
- Inny załącznik nr 5 do SWZ - wykaz robót budowlanych.docx
- Inny załącznik nr 6 do SWZ - wykaz osób.docx
- Inny załącznik nr 7 do SWZ - zobowiązanie podmiotu trzeciego.docx
- Inny załącznik nr 8 do SWZ.pdf
- Przedmiar PRZEDMIARY/Przedmiar SP2.pdf
- Projekt PROJEKT/PROJEKT BUDOWLANY-PROJEKT WYKONAWCZY.pdf
- Inny 20260622125911.pdf
- Inny 20260622125956.pdf
- Inny Decyzje, pozwolenia/Dec. Starosty_pozwolenie.pdf
- Inny Decyzje, pozwolenia/Decyzja ZWKZ 2410-2021.pdf
- Inny Decyzje, pozwolenia/zmiana.pdf
- Inny Specyfikacje/Specyfikacja.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, ogłoszenie, przedmiar, projekt.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: STWiOR.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Gmina Miejska Wałcz
- Przebudowa ul. Kwiatowej w Wałczu wraz z przebudową infrastruktury technicznej
- Modernizacja gospodarki komunalnej w zakresie utrzymania zieleni i gospodarki odpadami poprzez zakup ciągnika dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wałczu
- Dostawa oświetlenia solarnego wraz z montażem
- Modernizacja gospodarki komunalnej w zakresie utrzymania zieleni i gospodarki odpadami poprzez zakup ciągnika dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wałczu
- Przebudowa i modernizacja dachu na budynku Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Wałczu