Postępowanie zakończone 2026-07-02
Przebudowa DP nr 3516Z Smolne - Wierzchomino
Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00294326
- Zamawiający
- Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-02
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-17
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- SWZ SWZ.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny Załączniki nr 1,2,3,4,5,6,7 do SWZ(18).docx
- Inny Załącznik nr 10 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 8 do SWZ.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ.zip
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Dec.środow.Smolne.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Kontrukcja Smolne-PD3516Z.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Opis budowlany Smolne-Wierzchomino.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/POR 3516Z Smolne-Wierzchomino-OR.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/POR 3516Z Smolne-Wierzchomino-POR1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/POR 3516Z Smolne-Wierzchomino-POR2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/POR 3516Z Smolne-Wierzchomino-POR3.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/Proj.stałej org. Smolne 3516Z.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/PZT 3516Z Smolne-Wierzchomino-PZT1.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/PZT 3516Z Smolne-Wierzchomino-PZT2.pdf
- Inny Załącznik nr 9 do SWZ/PZT 3516Z Smolne-Wierzchomino-PZT3.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiatowy Zarząd Dróg w Koszalinie
- „Przebudowa mostu o numerze JNI 062700022 wraz z drogą dojazdową w ciągu DP 3565Z (droga Mostowo – Drzewiany)”
- „Przebudowa drogi powiatowej nr 3537Z DW 165 – Rosnowo”(2)
- „Przebudowa mostu o numerze JNI 062700022 wraz z drogą dojazdową w ciągu DP 3565Z(droga Mostowo - Drzewiany)”
- Przebudowa drogi powiatowej nr 3570Z Nacław - Cetuń.
- Dostawa soli drogowej