Postępowanie zakończone 2026-06-12
Przebudowa drogi powiatowej nr 2111Z polegająca na budowie chodnika od km 14+010 do km 14+415 w miejscowości Rychnów
Powiat Myśliborski
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00271629
- Zamawiający
- Powiat Myśliborski
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-06-12
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-02
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- Przedmiar dokumentacja projektowa/kosztorys ofertowy.xls
- Przedmiar dokumentacja projektowa/Przedmiar robót.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt SOR/Opis techniczny - SOR.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Opis techniczny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Rys. nr 1 - Plan orientacyjny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Rys. nr 2 - PZT.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Rys. nr 3.1 - Przekrój normalny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Projekt techniczny/Rys. nr 3.2 - Przekrój normalny.pdf
- Projekt dokumentacja projektowa/Uzgodnienie - Enea.pdf
- STWiOR dokumentacja projektowa/STWiOR/STWiOR.pdf
- SWZ SWZ.pdf
- Ogłoszenie ogłoszenie o zamówieniu.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt SOR/Rys. nr 1 - SOR.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Projekt SOR/Rys. nr 2 - SOR.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Rychnów chodnik - uzgodnienie Orange.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Uzgodnienie - PWiK.pdf
- Inny dokumentacja projektowa/Zaświadczenie.pdf
- Inny formularze edytowalne.doc
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: Powiat Myśliborski
- Modernizacja drogi powiatowej nr 2116Z na odcinku Karsko-DW nr 151 etap 3 – odcinek w km 0+000,00 – km 2+980,86 (dla odcinka nr 4)
- Modernizacja bazy szkoleniowej i warsztatowej na potrzeby szkolnictwa zawodowego w Powiecie Myśliborskim
- Opracowanie dokumentacji projektowych dotyczących przebudowy obiektów mostowych
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2113Z relacji Karsko – Łubianka w km 5+075 – 5+265
- Opracowanie dokumentacji projektowej na potrzeby modernizacji i przebudowy dróg powiatowych Powiatu Myśliborskiego