Postępowanie zakończone 2026-08-10
Przebudowa DW 106 odc. Barnim – Okunica
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00360925
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-08-10
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-24
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(25).zip
- SWZ SWZ PDW 106 odc. Barnim - Okunica.pdf
- Formularz Formularze do wypełnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08dee8a0-a431-077d-f572-b00001194db0-1.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR D-04.06.02 Podbudowa z betonu cementowego.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy 25.06.2026.pdf
- STWiOR D-06.04.01 Odtworzenie rowów.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Słupki kilometrażowe, znaki hektometrażowe.pdf
- STWiOR D-08.02.02 Chodniki z kostki brukowej betonowej.pdf
- STWiOR D-08.05.01 Ścieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
- STWiOR D-09.01.03 Koszenie traw, nieszczenie chwastów na poboczach.pdf
- Wzór umowy D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny D-01.02.02 Zdjęcie warstwy humusu lub i darniny.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórki elementów dróg.pdf
- Inny D-02.00.01 Roboty ziemne.pdf
- Inny D-02.01.01 Wykopy.pdf
- Inny D-02.03.01 Nasypy.pdf
- Inny D-03.02.01 Kanalizacja deszczowa.pdf
- Inny D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE 25.06.2026.pdf
- Inny D-04.05.01 Podbudowa z kruszywa C1.5 2.0.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatką zbrojeniową nawierzchni asfaltowych przez spękaniami.pdf
- Inny D-06.01.01 Umocnienie powierzchniowe skarp rowów i ścieków.pdf
- Inny D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
- Inny D-08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
- Inny D-08.03.01 Obrzeża betonowe.pdf
- Inny D-08.04.01 Wjazdy i wyjazdy z bram.pdf
- Inny D-08.05.02 Ścieki z kostki brukowej betonowej.pdf
- Inny D-08.06.01 Obramowania i opaski jezdni lub chodników.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin