Postępowanie zakończone 2026-07-15
Przebudowa DW 148 odc. Starogard - Bełczna
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00311634
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-15
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-06-29
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(20).zip
- SWZ SWZ PDW 148 Starogard - Bełczna.pdf
- Formularz Formularze do wypełnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08ded2a3-f015-80b0-d9ee-920001955646-1.pdf
- Inny zestawienie znaków.pdf
- Projekt D-03.02.01 KANALIZACJA DESZCZOWA.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe 20.05.2026.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-04.05.01 Podbudowa i ulepszone podłoże z gruntu stabilizowanego cementem.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy DW 148 odc. Starogard - Bełczna.pdf
- STWiOR D-06.04.01 Odtworzenie rowów.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Słupki kilometrażowe znaki hektometrażowe TRAPEZOWE.pdf
- STWiOR D-08.01.01b Ustawienie krawężników.pdf
- STWiOR D-08.02.02 Chodnik z kostki brukowej betonowej.pdf
- Inny D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-03.02.01a Regulacja pionowa urządzeń podziemnych.pdf
- Inny D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa niezwiązanego stabilizowanego mechanicznie 24.06.2026.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-06.02.01 Przepusty pod zjazdami.pdf
- Inny D-07.05.01 Bariery ochronne stalowe.pdf
- Inny D-07.06.02 URZĄDZENIA ZABEZPIECZAJĄCE RUCH PIESZYCH.pdf
- Inny D-08.01.02 KRAWĘŻNIKI KAMIENNE.pdf
- Inny D-08.03.01 Obrzeża betonowe.pdf
- Inny D-08.05.01 Ścieki z prefabrykowanych elementów betonowych.pdf
- Inny D-09.01.02 Utrzymanie zieleni przydrożnej.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin