Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-11
Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00410038
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Choszczno - Zamęcin
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-11
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-08-27
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(27).zip
- SWZ SWZ Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin.pdf
- Formularz Formularze do wypałnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08df0298-f48d-ffa2-68d1-700001aec506-3.pdf
- Projekt D-07.02.01 Oznakowanie pionowe.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-06.03.01 Ścinanie i uzupelnianie poboczy.pdf
- STWiOR D-06.04.01 Odtworzenie rowów.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- STWiOR D-07.02.02 Słupki kilometrażowe znaki hektometrażowe.pdf
- Wzór umowy D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny D-01.02.01 Usunięcie drzew i krzewów.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-04.04.02 Podbudowa z kruszywa niezwiązanego stabilizowanego mechanicznie.pdf
- Inny D-04.06.01b Podbudowa betonowa.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo - wiążąca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-05.03.23a Nawierzchnia z betonowej kostki brukowej.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatką zbrojeniową nawierzchni asfaltowych przed spękaniami.pdf
- Inny D-06.02.01 Przepusty pod zjazdami.pdf
- Inny D-08.01.01 Ustawienie krawężników betonowych.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, projekt, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: przedmiar.
- Do terminu składania ofert zostało 8 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP