Postępowanie zakończone 2026-07-23
Przebudowa DW 151 odc. Ciemnik - Recz
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00326966
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- —
- Miejsce wykonania robót
- Zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- —
- Termin składania ofert
- 2026-07-23
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-07-07
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(22).zip
- SWZ SWZ PDW 151 odc. Ciemnik - Recz.pdf
- Formularz Formularze do wypełnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08dedb32-6cd5-e085-6f5b-e70001d3ad6a-2.pdf
- Inny Zalacznik do pozycji 16 WPR.pdf
- STWiOR SST D-00.00.00.pdf
- STWiOR SST D-01.02.04.pdf
- STWiOR SST D-03.02.01a.pdf
- STWiOR SST D-04.01.01.pdf
- STWiOR SST D-04.02.01.pdf
- STWiOR SST D-04.03.01.pdf
- STWiOR SST D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE 25.06.2026.pdf
- STWiOR SST D-05.03.05b.pdf
- STWiOR SST D-05.03.11.pdf
- STWiOR SST D-05.03.13a.pdf
- STWiOR SST D-06.03.01 Ścinanie i uzupełnianie poboczy 25.06.2026.pdf
- STWiOR SST D-07.01.01.pdf
- STWiOR SST D-07.02.01 Oznakowanie pionowe 20.05.2026.pdf
- STWiOR SST D-07.02.02 Słupki kilometrażowe, znaki hektometrażowe.pdf
- STWiOR SST D-07.05.01.pdf
- STWiOR SST D-08.01.01b.pdf
- STWiOR SST D-08.05.01.pdf
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP
Inne postępowania: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Przebudowa DW 144 m. Dobropole
- Poprawa bezpieczeństwa ruchu w ciągach dróg wojewódzkich na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Chojnie poprzez regulację włazów studni rewizyjnych i wpustów ulicznych kanalizacji deszczowej
- Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
- Wykonanie robót budowlanych i utrzymaniowych na obiektach inżynieryjnych na terenie działania RDW w Stargardzie
- Przebudowa DW 151 odc. Choszczno - Zamęcin