Postępowanie otwarte — oferty do 2026-09-16
Przebudowa DW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Podstawowe informacje
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00416347
- Zamawiający
- ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
- Główny kod CPV
- 45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
- Miejsce wykonania robót
- Pełczyce, pow. choszczeński, woj. zachodniopomorskie
- Wartość szacunkowa
- nieujawniona
- Wadium
- niewymagane
- Termin składania ofert
- 2026-09-16
- Termin realizacji
- —
- Data publikacji
- 2026-09-01
Dokumentacja postępowania
Typy rozpoznane automatycznie na podstawie treści plików.
- STWiOR SST w pdf(27).zip
- SWZ SWZ PDW 151 w m. Pełczyce ul. Chrobrego.pdf
- Formularz Formularze do wypełnienia.docx
- Ogłoszenie Ogłoszenie o zamówieniu 08df0737-8fb5-b6db-68d1-7000014f1f61-2.pdf
- Przedmiar D-03.02.01 Przebudowa wpustow deszczowych.pdf
- STWiOR D-04.01.01 Koryto z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża.pdf
- STWiOR D-04.03.01 Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych.pdf
- STWiOR D-05.03.11 Frezowanie istniejącej nawierzchni.pdf
- STWiOR D-07.01.01 Oznakowanie poziome dróg.pdf
- Wzór umowy D-00.00.00 Wymagania ogólne.pdf
- Inny D-01.01.01 Odtworzenie trasy i punktów wysokościowych.pdf
- Inny D-01.02.04 Rozbiórka elementów dróg.pdf
- Inny D-04.04.02 PODBUDOWA Z KRUSZYWA NIEZWIĄZANEGO STABILIZOWANEGO MECHANICZNIE 25.06.2026.pdf
- Inny D-04.06.01b Podbudowa betonowa.pdf
- Inny D-05.03.01 Nawierzchnia z kostki kamiennej.pdf
- Inny D-05.03.05b Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wyrównawczo-wiążąca.pdf
- Inny D-05.03.13a Nawierzchnia z mieszanki mastyksowo-grysowej SMA. Warstwa ścieralna.pdf
- Inny D-05.03.23a - Betonowa kostka brukowa.pdf
- Inny D-05.03.26a Zabezpieczenie siatką zbrojeniową nawierzchni asfaltowych przez spękaniami.pdf
- Inny D-06.01.01 Obsianie trawą.pdf
- Inny D-06.03.01b Pobocza z mieszanki optymalnej.pdf
- Inny D-08.01.01 Krawężniki betonowe.pdf
Co sprawdzić w tym postępowaniu
- Zamawiający nie wymaga wadium w tym postępowaniu.
- W dokumentacji rozpoznaliśmy: STWiOR, SWZ, formularz oferty, ogłoszenie, przedmiar, STWiOR, STWiOR, STWiOR, STWiOR, wzór umowy.
- Do pełnego porównania kosztorysowego brakuje: projekt.
- Komplet dokumentów pozwala uruchomić analizę rozbieżności między przedmiarem a projektem.
- Do terminu składania ofert zostało 13 dni.
Sprawdź rozbieżności zanim wycenisz
Asystent Przetargu porównuje przedmiar z projektem i STWiOR, i pokazuje pozycje, których brakuje albo które się rozjeżdżają — z cytatem i wskazaniem strony źródłowej.
Otwórz ten przetarg w AsystencieŹródło: oryginalne ogłoszenie w BZP